نمناک فرهنگ و هنرموسیقی دلیل شکایت حمید عسکری از رادیو جوان
حمید عسکری ، خواننده پاپ
حمید عسکری اعلام کرد در پی مقاومت سایت رادیو جوان در قبال حذف آثار خوانندگان ایرانی، وکیل تعدادی از خوانندگان موضوع را به شکل قضایی پیگیری می کند.
تاریخ انتشار : 21 آبان 1394
بازدید : 4,521 نفر

شکایت حمید عسکری از رادیو جوان

حمید عسگری خواننده پاپ از نامه اهالی موسیقی به ریاست جمهوری و همچنین شکایتش از رادیو جوان توضیحاتی را ارائه کرد.
حمید عسگری پیرامون نامه اخیر خوانندگان پاپ به رئیس جمهوری توضیح داد:این نامه نه تهدید بود و نه هیچ چیز دیگر بلکه فقط درددلی با عالی ترین مقام اجرایی کشور در رابطه با امنیت کاری هنرمندان فعال موسیقی بود که دوست داشتیم آن را با آقای روحانی در میان بگذاریم.

وی افزود:ما به تمام قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران احترام گذاشته و می گذاریم و هر مشکلی که بوجود آید حاضریم درباره آن با تمام جزئیات گفتگو کنیم. بحث امنیت کاری و یکسری از امکاناتی که به موسیقی پاپ نمی دهند دغدغه اصلی ما بود که در این نامه مطرح شد که دوست داشتیم مانند همیشه با گفتگو آن را حل کنیم و این موضوع را با رئیس جمهوری در میان گذاشتیم.

حمید عسگری

این خوانندگان پاپ درباره حاشیه اخیری که برای خوانندگان پاپ پیرامون ثبت آثارشان در شبکه موسوم به رادیو جوان بوجود آمده است، بیان کرد:رادیو جوان رسانه ای است که هدفش دوستی با ما نیست و به همین جهت حاضر نیست قطعات خوانندگان پاپ داخل کشور را از سایت خود بیرون می آورد اما ما در این زمینه شکایت های خود را انجام داده ایم و از طریق وکیلی که در کشور آمریکا هماهنگ شده اقدامات قضایی را انجام داده و آثارمان را از این سایت خارج خواهیم کرد.

دلیل شکایت حمید عسکری از رادیو جوان

دلیل شکایت حمید عسکری از رادیو جوان
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 17
برگرفته از مهر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 13 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف