نمناک اخبارجامعه شکایت دروغین زن جوان از تجاوز بازیگر معروف به او
شکایت دروغین ، شکایت دروغین
بازیگر معروف که به جرم تجاوز به همبازی زن خود در تئاتر بازداشت شده بود ، ماجرا را شکایت دروغینی خواند که زن جوان برای تلافی از او مطرح کرده است.
تاریخ انتشار : 18 آذر 1395

تبرئه بازیگر معروف از اتهام آزار همبازی زن به دلیل شکایت دروغین

 رسیدگی به این پرونده با شکایت بازیگر زن تئاتر در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران آغاز شد. او به رئیس دادگاه گفت:من مدت هاست تئاتر بازی می کنم. چندی قبل در یک تئاتر نقش نوعروسی را داشتم و داماد هم یکی از بازیگران معروف تئاتر بود. پس از تمرین و اجرای تئاتر، بازیگر مرد به من ابراز علاقه کرد و مدعی شد قصد ازدواج با مرا دارد. به دلیل این که تصور می کردم زوج هنری خوبی خواهیم شد، به پیشنهادش جواب مثبت دادم. هر بار از او می خواستم به خواستگاری بیاید، بهانه می آورد و می گفت بزودی این کار را می کند.

وی ادامه داد:هفته گذشته به مسافرت رفتیم. قرار بود شرایط آن شهر را برای اجرای تئاتر بررسی کنیم که مرد جوان در آنجا با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. باورم نمی شد او این نیت شیطانی را در سر داشته و به بهانه ازدواج مرا فریب داده است. بعد از این ماجرا به تهران بازگشته و شکایتی را مطرح کردم.

با این شکایت پرونده ای تشکیل و مرد بازیگر با دستور قضایی دستگیر شد. او در بازجویی منکر اتهامش شد و گفت:من و شاکی، همبازی هم بودیم. بعد از مدتی به او علاقه مند شده و از وی خواستگاری کردم. اما پس از مدتی متوجه شدم اختلافات زیادی با هم داریم و نمی توانیم خوشبخت شویم. به همین دلیل به او گفتم از ازدواج منصرف شده ام و دیگر نمی خواهم با هم ارتباط داشته باشیم. دختر جوان وقتی از تصمیم من با خبر شد، برای انتقام این شکایت دروغ را مطرح کرد تا مرا به دردسر بیندازد. من مرتکب تجاوز به عنف نشدم و اتهام را قبول نمی کنم.

پس از تحقیقات تکمیلی، قضات برای تصمیم گیری وارد شور شده و با توجه به این که شاکی بدون اجبار و زور با متهم همراه شده بود و دلایل موجود در پرونده، مرد جوان را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و او را به اتهام ارتباط پنهانی به 99 ضربه شلاق محکوم کردند.

با اعتراض شاکی به حکم دادگاه، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد و قضات دیوان عالی کشور دیروز حکم را تائید کردند.

 

شکایت دروغین زن جوان از تجاوز بازیگر معروف به او

شکایت دروغین زن جوان از تجاوز بازیگر معروف به او
: امتیاز : 3.2 تعداد رای : 17
برگرفته از جام جم /ن
این مطلب مفید بود ؟
11 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف