نمناک اخبارجامعه شکایت گروه صنایع غذایی یک و یک از شبکه جم
صنایع غذایی یک و یک ، شکایت صنایع غذایی یک و یک
مدیر گروه صنایع غذایی یک و یک در واکنش به تبلیغات غیرقانونی «جم» از محصولات این شرکت، گفت که به طور رسمی از این شبکه شکایت کرده اند.
تاریخ انتشار : 3 آبان 1395

گروه صنایع غذایی یک و یک از شبکه جِم شکایت کرد

حمید فهندژ سعدی مدیر گروه صنایع غذایی«یک و یک» در گفت وگویی در واکنش به تقلای شبکه ماهواره ای «جِم» در تبلیغ برخی از محصولات این گروه بزرگ صنایع غذایی گفت:دوستان ما اطلاع داده بودند که تبلیغاتی از محصولاتمان در شبکه جم پخش می شود. ابتدا آن را باور نکردیم اما وقتی فیلم ضبط شده این تبلیغات را که از شبکه مذکور در حال پخش بود، مشاهده کردیم، متعجب شدیم.

وی با اشاره به اقدام غیرحرفه ای و خودسرانه شبکه جم در تبلیغ محصولات «یک و یک» افزود:گروه صنایع غذایی «یک ویک» هیچگونه تماس و درخواستی برای تبلیغ محصولات خود از شبکه جم نداشته است و این شبکه به صورت خودسر از محصولات یک و یک تبلیغ می کند.
 
مدیر گروه صنایع غذایی «یک و یک» به وضعیت نامطلوب اقتصادی شرکت در تامین اعتبار و بودجه جاری اشاره کرد و گفت که هم اکنون و در ماه های اخیر روند تعهدات مالی شرکت با افراد حقیقی و حقوقی دچار اخلال شده است و ما چگونه می توانیم در این وضعیت، مبلغی سنگین را بابت تبلیغ از این شبکه ماهواره ای اختصاص دهیم.
صنایع غذایی یک و یک

مدیر صنایع غذایی یک و یک از تبلیغات غیر قانونی شبکه جم شکایت کرد

بر اساس این گزارش، چندی پیش نامه ای به امضای سعید کریمیان مدیر شبکه ماهواره ای جم خطاب به عوامل تولیدان این شبکه، آشکار شد؛ کریمیان در این نامه اعلام کرد که به دلیل کیفیت پایین سریال ها و فیلم های تولید شده، دستمزدهای ماهانه را قطع کرده و از این پس با همه افراد حاضر در این شبکه به صورت پروژه ای همکاری می کند. انتشار این نامه «سراب» شبکه ماهواره ای جم را آشکارتر کرده است.
 
سعدی مدیرگروه صنایع غذایی «یک و یک» همچنین تاکید کرد:رفتار غیرحرفه ای و خودسرانه شبکه جم صرفا در راستای پروژه «اعتباربخشی» به خود صورت می گیرد.مدیران این شبکه صرفا برای اعتبار بخشی به هویت ساختگی از دست رفته خود، اقدام به این رفتار می کنند و درصدد انحراف افکار عمومی از واقعیات پشت پرده این شبکه هستند.
 
وی با اشاره به اقدامات قانونی این شرکت در برابر رفتار غیرحرفه ای شبکه جم، اعلام کرد:شرکت «یک و یک» شکایتی را تقدیم امور بین الملل دادگستری کل کشور داشته که این پرونده در حال پیگیری است.

صنایع غذایی یک و یک از شبکه جم شکایت کرد

شکایت گروه صنایع غذایی یک و یک از شبکه جم
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرگزاری تسنیم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف