نمناک ورزشفوتبال شکایت علی دایی برای پخش یک عکس
عادل فردوسی‌ پور ، علی دایی
انتشار دوباره شایعه تصادف علی دایی که موجب نگرانی خانواده وی و مردم شده بود علی دایی را بر آن داشت تا اقدام به طرح شکایت و پیگیری از عامل انتشار عکس و شایعه تصادفش کند.
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1394
بازدید : 3,373 نفر

شایعه تصادف علی دایی

علی دایی که از سوی مردم به عنوان بهترین مهاجم بعد از انقلاب انتخاب شد و با درصدی شگفت انگیز توانست در تیم رویایی برنامه 90 قرار بگیرد، درباره این انتخاب گفت:«من از همه مردم تشکر می کنم. آن ها با این انتخابشان، مسئولیت های مرا بیش از قبل کردند وبه خودم افتخار می کنم که توانستم شایسته این لطف مردم باشم. از بزرگانیکه به من لطف داشتند و مرا شایسته این انتخاب دانسته اند هم تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم تا همیشه شایسته این لطف مردم باشم.»

علی دایی و فردوسی پور

گفت و گوی عادل فردوسی پور با علی دایی 

علی دایی که دوباره تصاویر تصادف چندسال قبلش در فضای مجازی چرخید و باعث نگرانی شد، درباره این بداخلاقی اینترنتی گفت:«از وکیلم خواستم شکایت کند و بتوانیم بفهمیم چهکسی این شایعه را سر زبان ها انداخته و با عامل این شایعه برخورد کنیم تا دیگر باعث نگرانی خانواده من و مردم نشود.»

شکایت علی دایی برای پخش یک عکس

شکایت علی دایی برای پخش یک عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف