نمناک اخبارورزشی شکایت ریزه اسپور از مهدی طارمی به کجا رسید ؟
مهدی طارمی ، تیم ریزه اسپور
صمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی درباره وضعیت شکایت تیم ریزه اسپور ترکیه از مهدی طارمی توضیحاتی ارائه داد.
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1395

وضعیت شکایت ریزه اسپور از مهدی طارمی

آنچه بین مهدی طارمی و ریزه به امضا رسیده توافق نامه ای است که فقط در صورت صدور آی تی سی می توانست معتبر باشد و فیفا هم این موضوع را پس از دفاعیات ما به طرف ترکیه ای ابلاغ و خواستار مستندات جدید شد.غیر از آن توافق نامه طارمی هیچ برگ دیگری امضا نکرده است.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که از تیم ریزه اسپور ترکیه به ایران بازگشت تا با پرسپولیس قرارداد امضا کند به صورت رسمی از تیم ترکیه ای جدا شد و مجددا به جمع شاگردان برانکو بازگشت.

چند وقتی است که پرونده تیم های ایرانی در فیفا به جریان افتاده و شاخص ترین آنها در پرسپولیس شکایت ریزه اسپور از طارمی بوده که با توجه به قرارداد این بازیکن می توان آن را بلامانع دانست.

مهدی طارمی

شکایت ریزه اسپور از مهدی طارمی

صمد ابراهیمی که وکیل چند بازیکن پرسپولیس از جمله ماهینی و مهدی طارمی است در این خصوص گفت:قرارداد طارمی با ریزه اسپور لازم الاجرا نبوده و وی مشکلی برای همراهی پرسپولیس نداشته است.این باشگاه هیچ دستور معتبری برای گرفتن کارت بازی طارمی نداشته است.

وی افزود:مهدی قائدی یکسال دیگر با تیم ایرانجوان بوشهر قرارداد دارد و نمی تواند بدون اجازه باشگاه به پرپسولیس و یا هرتیم دیگری برود.

شکایت ریزه اسپور از مهدی طارمی به کجا رسید ؟

برگرفته از افکار نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف