نمناک سرگرمیدیدنی ها شکایت پسر بچه به پلیس بخاطر سالاد بدمزه مادرش!
شکایت پسر از مادر ، پسر 12 ساله کانادایی
پسر بچه ای از کشور کانادا به دلیل طعم بد سالادی که مادرش درست کرده بود، از مادر خودش به پلیس شکایت کرد.

شکایت کردن پسر بچه از مادرش

تصور کنید که به رستوران مراجعه کرده اید و برای پیش غذا ، سالاد و برای غذای اصلی استیک سفارش می دهید.سپس مدتی بعد،گارسون غذایی را که سفارش داده بودید را بر روی میزتان قرار میدهد شما نیز طبق معمول،ابتدا پیش غذا را سرو می کنید و سپس غذای اصلی را و در نهایت مبلغ را می پردازید و به سمت خروج می آیید. اگر در همان وعده پیش غذا در محتویات سالاد شما تکه ایی ناخن یا یک کرم مرده پیدا کنید با پلیس تماس می گیرید؟!به هیچ وجه این کار را نمی کنید،احتمالش است که به مسئولان رستوران اطلاع دهید و آنان از شما معذرت خواهی خواهند کرد و شاید هزینه ایی بابت غذا از شما دریافت ننمایند.

اما این اتفاق برای یک پسر 12 ساله و مادرش افتاد که طولی نکشید و خبرساز شد ، جزئیات خبر را در ادامه این بخش از نمناک خواهید خواند.
 
شکایت از مادر

پسر 12 ساله ای که از مادرش به دلیل بد مزه بودن سالاد شکایت کرد

پسر 12 ساله کانادایی از قرار معلوم با پلیس تماس می گیرد و از مادرش به دلیل سالاد بد مزه مادرش شکایت می کند جالب است،مگر نه؟!شما با پلیس تماس بگیرید و پلیس از شما بپرسد که چه تخلفی رخ داده است؟! و شما نیز در پاسخ این چنین بگویید:"سالادی که مادرم سرو کرده است ،بد مزه می باشد!!"

شکایت پسر از مادر به دلیل مزه سالاد

همچنین طبق گفته پلیس این پسر بچه نه یکبار ،بلکه 2 بار با پلیس تماس گرفته و از مادرش به علت سالاد بد مزه شکایت کرده است و پلیس نیز برای انجام وظایف خود در محل حاضر می شود و پدر مادر و پسر بچه 12 ساله به علت کار زشت فرزندشان از پلیس خجالت زده می شوند.
اما این بار در سالاد همانند رستورانی که در بالا ذکر شد، هیچ ماده خطرناکی وجود نداشت و پسر بچه 12 ساله تنها به علت مواد تشکیل دهنده سالاد که مورد خوشایندش نبود، از مادرش شکایت کرده بود.
 
شکایت کردن پسر از مادرش

پسر بچه ای که از مادرش به پلیس شکایت کرد

شکایت جالب پسر بچه 12 ساله از مادرش به پلیس

شکایت پسر بچه به پلیس بخاطر سالاد بدمزه مادرش!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف