نمناک ورزشفوتبال شکایت 3 بازیکن خارجی از پرسپولیس به فیفا
بازیکن پرسپولیس ، باشگاه پرسپولیس
3 بازیکن خارجی پیشین پرسپولیس از جمله لوکا ماریچ, جری بنگستون و آنتونی گولچ از این باشگاه به فیفا شکایت کردند.
تاریخ انتشار : 5 اسفند 1395
بازدید : 2,231 نفر

پرسپولیس و شکایت بازیکنان خارجی

تیم های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز به دلیل عدم پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی از سوی فیفا با محرومیت مواجه شدند.

ظاهرا پرسپولیس هم همانند استقلال و تراکتورسازی در آستانه حکمی از سوی فیفا است.

باشگاه پرسپولیس در پرداخت حق و حقوق بازیکنان خارجی پیشین خود اقدامی نکرد تا این نفرات تصمیم بگیرند از این باشگاه به فیفا شکایت کنند.

لوکا ماریچ، جری بنگستون و آنتونی گولچ از جمله بازیکنانی هستند که در زمان مدیریت علی اکبر طاهری به پرسپولیس پیوستند اما بخش عمده ای از قرارداد خود را از این باشگاه طلبکارند و از این رو مجبور به شکایت از باشگاه پرسپولیس به فیفا شدند.

بازیکن پرسپولیس

شکایت 3 بازیکن از پرسپولیس

مایکل اومانیا هم چندی پیش با مسئولان باشگاه پرسپولیس توافق کرد که طلب 200 هزار دلاری خود را در چند قصد دریافت کند و چنانچه پرداختی های او هم بر سر موعد انجام نشود بعید نیست این بازیکن هم به جمع شاکیان پرسپولیس اضافه شود. ضمن اینکه گابریل و تادئو دو بازیکن برزیلی دیگر هم که در زمان مدیریت طاهری به پرسپولیس آمدند از این باشگاه به فیفا شکایت کردند که در نهایت مسئولان این باشگاه با مدیربرنامه های دو بازیکن مذکور به توافق رسیدند تا مطالبات آنها را در چند قسط پرداخت کنند.

در جمع بازیکنان نامبرده؛ گولچ، تادئو و گابریل فقط چند ماه در پرسپولیس بودند اما آنها طلب کل مدت قراردادشان را که مدت دار بوده را می خواهند. باید دید بازیکنان اوکراینی که ابتدای فصل در یک انتقال پر حرف و حدیث به پرسپولیس آمدند و با این باشگاه قراداد دو ساله امضا کردند هم بعد از رفتن از ایران از باشگاه پرسپولیس شکایت خواهند کرد یا حداقل با این نفرات تسویه حساب شده است.

شکایت 3 بازیکن خارجی از پرسپولیس به فیفا

شکایت 3 بازیکن خارجی از پرسپولیس به فیفا
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از تسنیم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف