نمناک سرگرمیدیدنی ها شکستن 22 خودپرداز بانک توسط زن عصبانی + عکس
خودپرداز ، شکستن خودپرداز
ناکامی از پیدا کردن شغل منجر شد یک زن به قدری عصبانی شود که 22 خودپرداز در شهر "سانیان" را با استفاده از آجر و چوب دستی بشکند.
بازدید : 2,247 نفر

 زنی که 22 خودپرداز شکست

زن خشمگین چینی 22 خودپرداز را با آجر شکست و بخاطر این اقدام عجیبش سوژه رسانه ها شد،به نقل از "روسیا الیوم"؛ یک زن چینی پس از آن که نتوانست شغلی مناسب پیدا کند، از شدت عصبانیت، 22 خودپرداز در شهر "سانیان" از توابع استان "جانسی" را با استفاده از آجر و چوب دستی شکست.
 
براساس گزارش پلیس شهر "سانیان"، بانک های محلی این شهر، به دادگاه شکایت کرده اند که زنی ناشناس، دستگاه های خودپرداز این بانک ها را شکسته است.
 
خودپرداز
 
پلیس توضیح داد:"پس از بررسی فیلم های گرفته شده بوسیله دوربین های موجود، مشخص شد که این دستگاه ها به دست یک زن و بوسیله آجر و چوب دستی شکسته شده است."
 
تمام ویدئوها نشان می دهد که این زن، به دستگاه ها نزدیک می شود، سپس در چند ثانیه آنها را می شکند و پا به فرار می گذارد.
 
هنگام انجام تحقیقات، پلیس این زن را بازداشت کرد و مشخص شد که این زن، پس از طلاق گرفتن از همسر خود، با هدف پیدا کردن کار، از یکی از شهرهای مجاور به "سانیان" آمده بود، ولی در حصول این مهم ناکام ماند و بنابراین تصمیم گرفت، خشم خود را برسر دستگاه های خودپرداز خالی کند.
 
براساس تخمین های زده شده، این زن با این کار، 87.3 هزار دلار به بانک ها زیان وارد کرده است.

شکستن 22 خودپرداز بانک توسط زن عصبانی + عکس

شکستن 22 خودپرداز بانک توسط زن عصبانی + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف