نمناک ورزشفوتبال شکست آرژانتین مقابل بولیوی در غیاب مسی
آرژانتین ، محرومیت مسی
تیم ملی آرژانتین در غیاب ستاره بی چون چرای خود ، لیونل مسی 2 بر صفر مقابل بولیوی تن به شکست داد.
تاریخ انتشار : 9 فروردین 1396

به خطر افتادن صعود آرژانتین به جام جهانی

در روزی که لیونل مسی به دلیل محرومیت نتوانست تیمش را دنبال کند،شاگردان ادگاردو بائوسا با ارائه یک نمایش ضعیف، در هر نیمه یک گل از بولیوی دریافت کردند و در نهایت یک شکست دیگر را در لا پاز متحمل شدند.

محرومیت مسی

مسی ستاره باشگاه بارسلونا و تیم ملی آرژانتین

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد. در دقیقه 15، روی اشتباه مدافعان آرژانتین، بولیوی می توانست به گل برسد اما حضور به موقع موساچیو، دروازه آلبی سلسته را بسته نگه داشت.

بازی متعادل از سوی دو تیم دنبال شد و یکی دو موقعیت خوب دیگر روی دروازه ها ایجاد شد تا اینکه در دقیقه 31، بولیوی به گل رسید. روی یک ارسال بلند به محوطه جریمه آرژانتین بود که ضربه سر کارلوس آرسه، حساب کار را 1-0 کرد.

 آرژانتین

تیم ملی آرژانتین

بعد از این گل برای دقایقی آرژانتینی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجا کنند. در دقایق باقی مانده نیمه اول از ضرباهنگ بازی کاسته شد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را بولیوی بهتر آغاز کرد و این بار خیلی زود به گل رسید. در دقیقه 52 بود که روی اشتباه مدافع راست آرژانتینی بود که خورخه فلورس صاحب موقعیت شد و ارسال عالی او به محوطه جریمه را مارسلو مارتینس با ضربه ای غیرقابل مهار، به طاق دروازه آرژانتین کوبید.

 بولیوی

برد بولیوی مقابل آرژانتین

بعد از این گل بازی برای دقایقی متعادل دنبال شد اما هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم، آرژانتینی ها فشار بیشتری روی دروازه میزبان وارد می کردند و چند بار هم تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت بولیوی با نتیجه 2-0 موفق شد آرژانتینی را از پیش رو بردارد.

با این شکست دوباره شرایط آرژانتین به مانند گذشتته وخیم شد تا یک بار دیگر ارزش های لیونل مسی و اهمیت حضور او در ترکیب اصلی بیش از گذشته نمایان شود.

در ادامه این روند، شاگردان بائوسا باید در بازی پلی اف شرکت کنند. فراموش نکنیم که به زودی شاهد برگزاری دیدار حساس آنها برابر اروگوئه خواهیم بود و در صورت ادامه روند نتیجه نگرفتن بدون مسی، اکوادور نیز تهدید بزرگی برای آنها محسوب می شود.

بازی آخر آرژانتین در روز آخر و با بازگست مسی در خانه اکواردور برگزار خواهد شد و شاید آن دیدار جنگی برای صعود به روسیه 2018 باشد.

آرژانتین

به خطر افتادن صعود آرژانتین به جام جهانی

آرژانتین ، شکست آرژانتین مقابل بولیوی در غیاب مسی

شکست آرژانتین مقابل بولیوی در غیاب مسی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ورزش 3 / ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف