نمناک ورزشفوتبال شکست سنگین فرهاد مجیدی از خداداد عزیزی در برنامه 90! + عکس
خداداد عزیزی ، فرهاد مجیدی
در نظرسنجی شب گذشته برنامه 90 فرهاد مجیدی در مصاف با خداداد عزیزی و درحالی که گزینه پرسپولیسی این جمع ناصر محمدخانی بود، شکستی سنگین خورد.
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1394

خداداد عزیزی در نظرسنجی شب گذشته برنامه 90

درحالی که بعد از حضور مهدی رحمتی در برنامه 90 و حمایت اینستاگرامی مجیدی از برنامه 90، موشوع قهر آبی ها به 90 هم کمرنگ شده است اما فرهاد مجیدی در عین ناباوری نتوانست در تیم منتخب برنامه 90 رای بیاورد. او که برای پست مهاجم کاذب باید با خداداد عزیزی و ناصر محمدخانی و البته عبدالعلی چنگیز رقابت می کرد، از 1. 5 میلیون رایی که به این برنامه فرستاده شد، نتوانست برنده باشد. در بین ناباوری این خداداد عزیزی بود که نشان داد همچنان با گلش به استرالیا محبوبیتی بی پایان دارد و توانست با بیش از 41 درصد آرای رای دهندگان، رتبه نخست این شب را از آن خود کند.

نظرسنجی برنامه 90

نظرسنجی برنامه 90

 
مجیدی با 30 درصد از آرا دوم شد. رتبه سوم را ناصر محمدخانی با 24 درصد از آرا به دست آورد و چنگیز هم با 4 درصد از آرا آخر شد. البته استقلالی ها اعتقاد دارند که خیلی از هواداران این تیم همچنان به کمپین تحریم 90 پایبند هستند و مجیدی هم در این شب به جای درخواست حضور از هوادارانش برای شرکت در نظرسنجی 90، از آن ها خواست جمعه به استادیوم آزادی بروند و استقلال را تشویق کنند. مجیدی و عزیزی چندی قبل در یک بازی نمایشی خیرخواهانه اختلافاتی پیدا کردند و آنجا هواداران استقلالی مجیدی انتقاد زیادی به خداداد داشتند اما این نتایج حتما دست برنده را در اختیار خداداد قرار می دهد.
 
نظرسنجی برنامه 90

نتیجه نظرسنجی برنامه 90

شکست سنگین فرهاد مجیدی از خداداد عزیزی در برنامه 90! + عکس

شکست سنگین فرهاد مجیدی از خداداد عزیزی در برنامه 90! + عکس
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 13
برگرفته از خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف