دیگران چه می خوانند..؟
نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی چرا شکل بینی افراد باهم تفاوت دارد
شکل بینی افراد ، بینی
شکل بینی افراد با هم تفاوت دارد . این تفاوت برگرفته شده از عوامل مختلفی همچون عوامل طبیعی و ژن هاست که بر اندازه و شکل بینی تاثیر گذاشته است.
بازدید : 2,719 نفر

علت تفاوت شکل بینی افراد با هم چیست

بینی بعنوان یک عضو تنفسی بویایی در واقع از دو عضو قرینه جدا از هم که در خط وسط به هم چسبیده و یک عضو را بوجود آورده اند تشکیل گردیده و در وسط صورت قرار دارد . شکل بینی افراد با هم متفاوت است .تفاوت در شکل بینی به عوامل مختلف بستگی دارد که به شرح آن می پردازیم.
 
نتایج مطالعات اخیر نشان می دهد، بینی انسان ویژگی های متعددی دارد که انسان از آنها آگاه نیست و اشکال مختلف بینی انسان ویژگی های متفاوتی دارد.
 
بر اساس مطالعه انجام شده در دانشگاه کالج لندن، شکل و اندازه بینی هر فرد متفاوت است.
 

علت تفاوت بینی افراد با هم چیست

 
شکل بینی در افراد به عوامل مختلفی از جمله عوامل محیطی بستگی دارد؛ برای مثال بینی اروپایی ها اغلب قلمی است و این باریکی به علت انطباق با محیط های سرد و خشک است.
 
دکتر ادهیکاری از دانشگاه لندن اظهار کرد:محیط و ژن نقش مهمی در تغییر شکل بینی انسان دارد که این شکل برای تنظیم رطوبت موثر است.
 
استاد آندرس رویز-لینارس هم عنوان کرد:شناسایی اینکه بینی انسان چگونه کار می کند، برای درک اختلالات ژنتیکی مثل اختلالات صورت مفید است. شناسایی ژن های موثر بر شکل بینی ابزاری جدید برای بررسی این نظریه خواهد بود.

علت تفاوت بینی افراد با هم چیست

برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف