نمناک سبک زندگیبارداری و نوزاد کوچک بودن شکم در بارداری یعنی خطر؟
شکم در بارداری ، شکم در بارداری کی بزرگ میشود
یکی از سوالات رایج خانم های باردار این است که چرا شکم آنها حتی در هفته های آخر بارداری هم رشد زیادی نداشته است. آیا کوچک بودن شکم در بارداری دلیل ضعیف بودن جنین است یا ضعف مادر؟
بازدید : 38,832 نفر

دلیل کوچک بودن شکم در بارداری

اگر دقت کرده باشید برخی از خانم ها در دوران بارداری شکم کوچکی دارند و این گاهی نگران کننده است که مبادا جنین و یا مادر مشکلی داشته باشند.

شکم در بارداری کی بزرگ میشود

خانم بارداری سوال کرده است:

من هفته 26 بارداری ام البته بارداری دوم و آزمایشات و سونوگرافی و همه چیز گفتند جنین سالم است اما از دید من وعامه مردم شکمم خیلی کوچک است همه می گویند چرا شکمت اینقدر کوچک است و من واقعا نگرانم. استرس گرفتم. درصورتی که در بارداری اول از همان ماه های اول مشخص بود باردارم اما در بارداری دوم الان که به 26 هفته رسیدم کسانی که خبر ندارند باردار شدم اصلا متوجه شکم من نمی شوند.

پاسخ متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی:
دوست گرامی نظر عامه مردم اهمیتی دارد و شرایط هر بارداری نیز منحصر به فرد بوده و قابل مقایسه با سایر بارداری ها نیست. اینکه متخصص زنان هستید که هر ماه شما را بررسی می کنند و از وضعیت شما راضی هستند یعنی مشکلی وجود ندارد.

شکم در بارداری ، کوچک بودن شکم در بارداری یعنی خطر؟

کوچک بودن شکم در بارداری یعنی خطر؟
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 93
برگرفته از نی نی بان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 75 18
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف