نمناک سرگرمیدیدنی ها حمله 20.000 زنبور به شکم زن باردار! + تصاویر
شکم زن باردار ، عکس عجیب شکم زن باردار
شکم زن باردار با هزاران زنبور عسل محاصره شده بود و چندین بار نیش زده شد اما او همچنان روی خواسته اش پافشاری می کرد.

عکس عجیب زن باردار با هزاران زنبورعسل روی شکمش

از قرار معلوم گرفتن عکس های آتلیه ای دوران حاملگی با سبک و ایده ی عجیب و غریب همچنان ادامه دارد، بعد از بیانسه خواننده هالیوودی که با عکس یادگاری از این دوران مدتها سوژه کاربران فضای مجازی شده بود شاهد عکسهای متفاوت دیگری از خانم هایی هستیم که روزهای زیبای انتظار تولد نوزادشان را سپری می کنند . عکسهایی با شاخه های درخت و .... تا عکسی کاملا مانوس با طبیعت که  20.000 زنبور روی شکم زن باردار جمع شدند تا همگی با هم عکس یادگاری بیاندازند.

A PREGNANT mum sparked fury on social meida after she posed for maternity photos with 20,000 bees swarming around her baby bump.

شکم زن باردار

عکس عجیب دوران حاملگی با هزاران زنبور روی شکم زن باردار 

عکس آتلیه ای زن باردار با 20.000 زنبور عسل!

"امیلی مولر" 33 ساله اهل اوهایو برای گرفتن عکس یادگاری از دوران بارداری خود تصویری از ایده ی متفاوت خود را عملی کرد تا به گفته خود نظر کاربران فضای مجازی را به نوعی دیگر جلب کند.

این مادر باردار یک زنبوردار تمام عیار است که 24 کندوی حاوی 1.2 میلیون زنبور را نگه می دارد و در سال جاری 350 بار توسط آنها نیش زده شده است اما هیچ ترسی از آنها ندارد.

شکم زن باردار

شکم زن باردار

محاصره شدن شکم زن باردار با 20.000 زنبور عسل

او گفت که هنگام گرفتن عکس ها به هیچ وجه احساس ترس نداشت زیرا او با حشرات احساس راحتی و آرامش می کند.

او در مورد تصاویر گفت :صبح روزی که قرار بود این عکس ها گرفته شوند همسرم یکی از کندو ها را از محل نگهداری آنها به گوشه ای که قرار بود عکس بگیریم اورد.

گروه زنبورها به سمت من پرواز کردند همانطور که در تصاویر دیده می شود اطراف من جمع شده بودند هنگام گرفتن عکس سه بار دچار نیش زدگی و گزش شدم تا اینکه با نشاندن ملکه ی آنها روی شکمم موفق به خلق صحنه دلخواهم شدم. هدایت کردن زمبورها به سمت من کار دشواری نبود وقتی ملکه آنها را در دست گرفتم همگی به طرف من پرواز کردند. 

عکس آتلیه ای زن باردار با 20.000 زنبور روی شکمش

حمله 20.000 زنبور به شکم زن باردار! + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 17
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف