نمناک اخبارحوادث شکنجه مردی با سیخ داغ برای دزدیدن پول هایش
شکنجه ، شکنجه زنان
سه مرد برای اخازی 113 میلیونی یک مرد را به شدت شکنجه داده و برای دزدیدن پول هایش او را با سیخ داغ سوزاندند.
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1395

شکنجه با سیخ داغ برای اخازی میلیونی

رسیدگی به این پرونده از بهمن سال گذشته و به دنبال شکایت مردی در پلیس آگاهی تهران آغاز شد. شاکی که بشدت مورد شکنجه و سوختگی قرار گرفته بود در بازجویی ها گفت:انباری را حوالی خیابان ملت اجاره کرده و در آن کار می کردم. با توجه به این که مهلت قرارداد به پایان رسیده بود، از صاحب انبار خواستم برای تمدید قرار داد با هم صحبت کنیم.

قرار شد او برای صحبت به انبار بیاید. 29 دی او همراه دو مرد دیگر به انبار آمدند. آنها ناگهان به من حمله ور شده و دست و پاهایم را بستند. سه گروگانگیر خواستند محل نگهداری پول هایم را به آنها بگویم. به دروغ گفتم که پولی در انبار ندارم. سه مرد خشن برای این که جای پول ها را بگویم با سیخ داغ به جانم افتادند و چند قسمت از بدنم را بشدت سوزاندند.

شکنجه

شکنجه با سیخ داغ


آنها همچنین از صحنه آزار و اذیت من فیلمبرداری و تهدید کردند اگر بعد از رفتن آنها شکایت کنم، فیلم را پخش می کنند. بعد از گذشت 24 ساعت شکنجه وقتی فهمیدم آنها بدون پول انبار را ترک نمی کنند، 113 میلیون تومان پولی را که در انبار داشتم به آنها دادم.

آنها پس از گرفتن پول مرا نیمه جان آنجا رها کرده و گریختند. پس از بهبود حالم و مرخص شدن از بیمارستان تصمیم به شکایت گرفتم.

شکنجه

سوزاندن بدن مردی با سیخ داغ

 
پس از این شکایت ماموران تحقیقات خود را آغاز کرده و صاحب انبار را دستگیر کردند که با اعتراف او، دو همدستش هم دستگیر شدند.

پرونده این سرقت و شکنجه برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. قرار است سه متهم بزودی پای میز محاکمه قرار بگیرند.

شکنجه مردی با سیخ داغ برای دزدیدن پول هایش

شکنجه مردی با سیخ داغ برای دزدیدن پول هایش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از جام جم آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف