نمناک اخبارحوادث ماجرای شکنجه زن ایرانی در برلین، محاکمه در تهران
شکنجه زن ایرانی ، شعبه دهم دادگاه کیفری تهران
شکنجه زن ایرانی به دست مرد جنایتکار در محله شونه برگ برلین در شعبه دهم دادگاه کیفری تهران پای میز محاکمه قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1394

شکنجه زن ایرانی در برلین

9 آبان سال 91 رسانه های آلمان اقدام به انعکاس گسترده خبر شکنجه زن ایرانی در محله شونه‏ برگ برلین کردند. روزنامه بیلد در این باره نوشت این زن به نام بنفشه 26ساله به احتمال زیاد از سوی دوست سابق خود بشدت مجروح شده است.

در ادامه پلیس برلین با انتشار بیانیه ای، هویت متهم را امید و تابعیت او را هلندی و اصلیتش را ایرانی ـ عراقی عنوان کرد.
در این اطلاعیه تصریح شد شخص مظنون از طریق صفحات اینترنتی با زنان ایرانی تبار تماس برقرار می کند و به احتمال زیاد درصدد برقراری تماس دوباره با زنان دیگری است.
همزمان با انتشار این خبر، پلیس آگاهی تهران بزرگ در جریان بررسی های خود متوجه شد متهم از طریق مرز ترکیه وارد کشور شده و در مسیر ارومیه به تهران قرار دارد. سرانجام ساعت 16، 26 آبان همان سال وی در نزدیکی تهران دستگیر شد.
متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی با اعتراف صریح به ارتکاب جرم گفت:بسیاری از اخباری که در روزنامه ها و خبرگزاری های آلمان منتشر شده، دروغ است.
با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست به اتهام ضرب و جرح عمدی و نقص عضو، پرونده به شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.
متهم دیروز به ریاست قاضی محمدباقر قربان زاده پای میز محاکمه قرار گرفت. در این جلسه که شاکی حضور نداشت، وکیل او به طرح شکایت پرداخت و درخواست دیه کرد.
 
 
دادگاه شکنجه زن ایرانی در برلین
 
 
متهم نیز در ادامه اتهام نقص عضو را قبول کرد و گفت:من کلید خانه بنفشه را داشتم و به زور وارد خانه او نشدم. به همین دلیل اتهام ورود به عنف را رد می کنم. ما در فیسبوک آشنا شدیم و روز حادثه وارد خانه شده و دست و پایش را بسته و به او آسیب رساندم.
در ادامه دادگاه به صورت غیر علنی ادامه یافت و متهم به دفاعیاتش پرداخت.

ماجرای شکنجه زن ایرانی در برلین، محاکمه در تهران

ماجرای شکنجه زن ایرانی در برلین، محاکمه در تهران
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف