نمناک اخبارحوادث شکنجه زن بی گناه به جرم بارداری توسط همسر سنگدل!
شکنجه زن باردار ، شکنجه
زن بیگناه برای نوزادی که هنوز متولد نشده از سوی همسر مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت. پشت پرده شکنجه زن باردار به دست شوهرش باوری غلط و غیرعقلانی وجود داشت.
تاریخ انتشار : 5 بهمن 1394

ماجرای شکنجه زن باردار به دست شوهرش

مادری که به علت حمله همسرش، دچار آسیب مغزی شده بود با حکم قاضی دادگاه توانست سقط جنین کند. قاضی دادگاه با توجه به صلاح دید خود، این اجازه را به پزشکان داد تا درخواست مادری که توسط همسرش مورد آزار و اذیت واقع شده بود را عملی کند.

به گزارش دیلی میل، پدر کودکان تصور می کرد، مادر صلاحیت لازم را برای تصمیم گیری در مورد کودکان را ندارد، به همین دلیل به او حمله کرد.

پدر خانواده هنگامی که مخالفت همسرش را برای ادامه بارداری دید، تصمیم گرفت همسرش را از سقط جنین باز دارد که طی این ماجرا با او درگیر شد و باعث شد او دچار آسیب مغزی شود.

هنگامی که قاضی دادگاه متوجه ماجرا شد به پزشکان دستور پایان بارداری را داد و آن ها جنین این مادر را سقط کردند. اینچنین مادر که بیهوش بود و از احوال و اطرافش آگاهی نداشت به خواست خود رسید.

گفتنی است،همسر این زن اکنون در زندان به سر می برد.

شکنجه زن بی گناه به جرم بارداری توسط همسر سنگدل!

برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف