نمناک اخبارسیاست شکنجه وحشیانه داعش برای زنان با آرایش و شلوارتنگ+تصاویر
شکنجه داعش ، شکنجه زنان
پلیس داعش شکنجه های وحشیانه و شدیدی را برای مردان وزنان سوریه در پیش گرفته است و با استفاده از لوله و زنجیر به بهانه های مختلف آنها را مورد ضرب و شتم قرار می دهد.
تاریخ انتشار : 23 مرداد 1395
بازدید : 6,601 نفر

شکنجه پلیس داعش برای زنانی که خلاف مقررات لباس بپوشند

به نقل از میرور، تروریستهای داعش، زنان را به بهانه داشتن آرایش، پوشیدن شلوار تنگ و کشیدن سیگار مورد ضرب و شتم قرار می دهند.

شکنجه داعش

شکنجه زنان توسط پلیس داعش با استفاده از لوله و زنجیر


نیروهای دموکراتیک سوریه از کشف مقرهای پلیس گروه تروریستی داعش در شمال سوریه نزدیک مرز ترکیه خبر دادند. این گروه که تحت حمایت آمریکا قرار دارد همچنین فیلمی از یک بازداشتگاه خوفناک داعش منتشر کرد.
در این فیلم یک معارض سوریه می گوید:برخی از مردم به اتهام کشیدن سیگار بازداشت شده اند. برخی از آنها هم به قانون نوع لباس پوشیدن داعش بی توجه بوده و لباسهای نامناسبی بر تن کرده اند. افراد ستمکار به اینجا آورده می شوند. افرادی که شلوار تنگ می پوشند. زنانی که چشمان خود را نمی پوشانند. اگر زنان چشمان خود را نپوشانند، به اینجا آورده می شوند. این کار تروریستها تحقیر بشریت است.
وی در ادامه افزود:در این اتاق ها بدترین نوع جنایات علیه مردم "منبج" سوریه انجام می شود. ما برخی لوازم شکنجه را پیدا کرده ایم. پلیس داعش از این ابزار برای ضرب و شتم مردم استفاده می کرده است. پلیس داعش از زنجیر برای شکنجه مردان و از لوله برای ضرب و شتم زنان استفاده می کرده است

شکنجه وحشیانه داعش برای زنان با آرایش و شلوارتنگ+تصاویر

شکنجه وحشیانه داعش برای زنان با آرایش و شلوارتنگ+تصاویر
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 11
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 7
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف