شکنجه کودک

مرگ دردناک کودک زیر شکنجه های پدر و مادرش! + تصاویر

تاریخ انتشار : 13 بهمن 1394کد مطلب : 26369زمان مطالعه : 2 دقیقه
مادری دیوانه عادت به شکنجه کودکش داشت. در نهایت همدستی مادر بی رحم و ناپدری خشن موجب قتل پسربچه بیگناه شد.

شکنجه کودک به دست پدر و مادرش

دنیل پلکا توسط ناپدری و مادر خود آنقدر شکنجه شد که به علت جراحات وارده به قتل رسید.

شکنجه پسربچه بیگناه

شکنجه کودک بیگناه او را به کام مرگ کشید

ماجرای شکنجه کودک بیگناه و قتل پسربچه به دست مادر و ناپدری اش

این پدر و ماد روانی وقتی او در منزل بود او را به شدت مورد ضرب و جرح قرار میدادند و حتی با آزار رساندن به او و خبر کردن دیگری به خود افتخار می کردند به طوری که در یکی از پیام هایی که در گوشی همراهشان بود مادر به همسرش پیامی حاوی اینکه «من او را تقریبا در آب غرق کردم» پیدا شد.
به گزارش گاردین، این والدین بی رحم، حتی به او اجازه نمی داند به اندازه کافی غذا بخورد و اگر او از میزان غذایی که به او داده می شد، بیشترمی خورد، والدینش او را مجبور می کردند تا آب نمک بخورد تا باعث شود حالش به هم خورده و محتویات معده اش خالی شده تا درس عبرتی شود برای او شود.

 ناپدری بیرحم

شکنجه کودک به دست ناپدری بی رحم

هنگامی که این پسر بچه بیچاره به مدرسه می رفت از فرط گرسنگی سطل های زباله را برای تکه ای غذا جست وجو می کرد و ساندویچ های همکلاسیانش را می دزدید تا سیر شود اما مسئولان مدرسه او را تنبیه می کردند و به شاگردان می گفتند که از او فاصله بگیرند، به جای اینکه دلیل اینکار او و یا علت لاغری بیش از حد او را جویا شوند و دلیل زخم های روی صورتش را بپرسند.

این والدین سنگ دل در هوای سرد او را در اتاق کوچکی که بسیار سرد هم بود زندانی می کردند و حتی به در خواست او برای دستشویی رفتن پاسخ رد می دانند و او در همان اتاق زندگی می کرد که حتی دستگیره در نداشت که نشان دهنده این بود که دنیل بینوا چقدر تلاش کرده بیرون برود اما موفق نشد.

 مادر بی رحم

شکنجه کودک بیگناه توسط مادر روانی

یک یا هر دوی والدین با ضرباتی که به سر او وارد کرده بودند باعث قتل این کودک شدند. این والدین همین بلا ها را بر سر برادر دنیل نیز می اوردند. طوری که جنازه دنیل را کنار برادرش قرارداده بودند. وقتی که نیروی امداد برای کمک به دنیل به محل رسید خیلی دیرشده بود و او به دلیل خونریزی و تورم مغزی جان خود را از دست داد. هنگامی که امدادگران دنیل را پیدا کردند وزن او تنها 9.5 کیلو بود یعنی وزن یک نوزاد 18 ماهه که این نشان دهنده میزان سوء تغذیه این کودک بود. آن ها در دادگاه یکدیگر را مسئول این اتفاقات می دانستند که دادگاه آن ها را به 30 سال حبس محکوم کرد.

مرگ دردناک کودک زیر شکنجه های پدر و مادرش! + تصاویر

4.2191
این مطلب مفید بود ؟15932
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
نظرات
وبگردی