نمناک اخبارحوادث شکنجه گر بی رحم کودک 8 ساله دستگیر شد + عکس
شکنجه ، سبحان کوچولو
مرد شکنجه گری که با ضربات لوله فلزی جاروبرقی سبحان کوچولوی 8 ساله باقرشهری را تا پای مرگ کشانده بود، دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 13 مهر 1392

چهارشنبه دهم مهرماه سال جاری بود که سبحان 8 ساله با پیکری مجروح به درمانگاه عباسی باقرشهر منتقل شد و وقتی پزشکان و پرستاران شرایط هولناک وی را دیدند، کودک بی هوش را به بیمارستان هفتم تیر انتقال دادند تا پزشکان این بیمارستان عملیات احیای سبحان کوچولوی گرفتار در دام کودک آزاری را آغاز کنند.
 

این در حالی است که محمد یا همان مرد شکنجه گر که همراه با مادر سبحان کوچولو وی را به درمانگاه رسانده بود با دیدن وضعیت وخیم کودک پا به فرار گذاشته و ناپدید شده بود که با تجسس های پلیسی به دام افتاد و برای بازجویی در بازداشت به سر می برد.
مهمان کوچولوی اتاق 248 بیمارستان
 

سبحان که با انتقال به بیمارستان به بخش مراقبت های ویژه احیا (CPR) منتقل شده بود پنجشنبه به دلیل خونریزی مغزی و شدت جراحات تحت عمل جراحی قرار گرفت.مهمان کوچولوی اتاق 248بیمارستان شهدای هفتم تیر تا لحظه تنظیم این گزارش بیهوش است و پس از عمل جراحی نیز هیچ تغییری در وضعیت وی رخ نداده است.
 

سبحان کوچولوی شکنجه شده در بیمارستان

حسرت بی فایده
عموی سبحان کوچولو با نگرانی از وضعیت برادرزاده اش به شـــــوک گفت:4 ماه پیش وقتی از سبحان شنیدیم در خانه مادرش کتک می خورد به دادسرای بعثت مراجعه کردیم و با اطلاعی که از وضعیت سبحان داشتیم برای گرفتن حضانت وی اقدام کردیم اما درخواست برادرم رد شد و به گفته اش مبنی بر این که سبحان در این خانه شکنجه می شود بی اعتنایی شد و حالا نتیجه اش این است که سبحان روی تخت بیمارستان باشد و با مرگ دست و پنجه نرم کند.

شکنجه گر بی رحم کودک 8 ساله دستگیر شد + عکس

شکنجه گر بی رحم کودک 8 ساله دستگیر شد + عکس
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 312
برگرفته از inn.ir
این مطلب مفید بود ؟ 140 172
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف