نمناک اخبارحوادث هلاکت زن شکنجه گر داعش معروف به گازگیر
شکنجه گر داعش ، زن شکنجه گر داعش
زن شکنجه گر داعش که قربانیان خود را با گاز گرفتن شکنجه میداد در مرکز شهر تلعفر در غرب موصل به همراه همسرش به هلاکت رسید.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1396

زن شکنجه گر داعش به هلاکت رسید

این منبع محلی امروز یک شنبه به شبکه خبری سومریه عراق گفت:"افراد ناشناس با حمله به منزل این شکنجه گر داعش در مرکز شهر تلعفر در غرب موصل وی را به همراه همسرش به هلاکت رساندند".

این منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود گفت:"منطقه ای که منزل این شکنجه گر داعش در آنجا قرار گرفته است پر است از پاسگاه ها و مقرهای داعشی و این امر، احتمال این که این حمله حساب شده و به منظور تسویه حساب های داخلی بین سرکرده های داعشی باشد را تقویت می کند؛ مخصوصا که همسر این شکنجه گر برادر یکی از سرکرده های محلی داعش است که چند هفته پیش، پس از صدور حکم راعدام علیه ویاز سوی دادگاه شرعی داعش فرار کرده بود. این دادگاه تحت سیطره سرکرده های عرب و خارجی داعش است".

گروه تروریستی داعش از ژوئن 2014 شهر تلعفر را که یکی از بزرگترین شهرهای نینواست اشغال کرد. این شهر اکنون از مهمترین پایگاه های این گروه تروریستی به حساب می آید.

 

 شکنجه گر داعش

جلاد داعش به هلاکت رسید

هلاکت زن شکنجه گر داعش معروف به گازگیر

برگرفته از العالم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 27 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف