علی کریمی

شگفتانه علی کریمی در نفت تهران

تاریخ انتشار : 9 تیر 1396کد مطلب : 52070زمان مطالعه : 2 دقیقه
سخنگوی باشگه نفت گفت: می توانم بگویم علی کریمی دست به انتخاب های هوشمندانه ای زده که اگر به سرانجام برسد می تواند بستر موفقیت تیم را فراهم سازد.

علی کریمی در نفت تهران

حسین قدوسی درباره انتخاب علی کریمی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال نفت تهران اظهار داشت:علی کریمی بر اساس درخواست باشگاه و پس از جمع بندی هایی که داشته خواهان تمدید قرارداد برخی نفرات فصل گذشته شده است. کریمی برخی نفرات را هم به عنوان بازیکن جدید مد نظر دارد و نام برخی از این نفرات را به عنوان گزینه قطعی و برخی را به عنوان گزینه های احتمالی با باشگاه در میان گذاشته است. علی کریمی دستیارانی را مدنظر دارد ولی هنوز حضور هیچ یک از دستیاران وی در تیم قطعی نشده و کریمی شخصا در حال گفت وگو با گزینه های مدنظرش است.

 

 علی کریمی

علی کریمی در تیم نفت تهران

وی ادامه داد:علی کریمی و باشگاه نفت در حالی اقدامات برای بستن تیم، کادر و... را آغاز کرده اند که قرداد علی کریمی امضا نشده و حقیقتا کریمی هنوز درباره مبلغ قرارداد خود حرفی نزده است. جلسه بعدی کریمی و عرفانیان، سرپرست باشگاه هم پس از هماهنگی طرفین برگزار خواهد شد که در این جلسه احتمال دارد پیش قراردادی به امضا برسد و سپس قرارداد نهایی در روزهای آتی پس از تایید نهایی طرفین امضا شود.

سخنگوی باشگاه نفت تهران تصریح کرد:زمان جلسه معارفه هنوز مشخص نیست و پس از آنکه پیش قرارداد امضا شد، با هماهنگی کریمی و مدیریت باشگاه درباره جلسه معارفه یا نشستی که مدیریت باشگاه و سرمربی تیم پاسخگوی سوالات اصحاب رسانه باشند اطلاع رسانی خواهد شد.

قدوسی در پایان گفت:می توانم بگویم کریمی دست به انتخاب های هوشمندانه ای زده که اگر به سرانجام برسد می تواند بستر موفقیت تیم را فراهم سازد و شاید هم برخی انتخاب های علی کریمی حکم سورپرایزهایی را در فوتبال ایران داشته و علاوه بر مسائل فنی از نگاه هواداری و رسانه ای جذابیت هایی هم داشته باشد.

شگفتانه علی کریمی در نفت تهران

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از افکارنیوز - /م
برچسب :
وبگردی