نمناک سرگرمیگوناگون شگفت انگیزترین اتاق جهان + عکس
اتاق ، اتاق آینه ها
لوکاس سمارس هنرمند امریکایی اتاق آینه ها را سال 1966 ساخت و پس از ساخت آن عکس پانورامایی را از کل اتاق می گیرد که در این عکس نکته شگفت آوری مشهود است و بازدیدگان خود را بهت زده می کند.
بازدید : 7,286 نفر

اتاق شگفت انگیز آینه ها

عکس زیر اثری از عکاس هنرمند و معروفی است که پس از ساخت اتاق آینه ها عکسی از این اتاق خلق کرد که تصویر وی نیز در بخشی ازعکس مشخص است که نکته جالب توجه این عکس می باشد.

علت شگفت آور بودن این عکس آن است که تصویر عکاس در بخشی از آن دیده می شود و این سئوال را مطرح می کند آیا می شود عکس عکاس را دید ؟

روزنامه انگلیسی "دیلی میل" نوشت:این عکس هم اکنون در نمایشگاه هنر" آلبرایت نوکس" نیویورک در معرض نمایش است و همچنان بازدیدگان خود را بهت زده می کند.

روزنامه دیلی میل داستان این عکس را اینگونه روایت می کند:"لوکاس سمارس" هنرمند امریکایی که اصالتا یونانی است، اتاق آینه ها را سال 1966 ساخت و همانگونه که در عکس مشخص است کف اتاق، دیوارها و حتی سقف اتاق از آینه و اثاثیه اتاق نیز ازمواد شفاف تشکیل شده است.

اتاق

اتاق

سمارس پس از ساخت این اتاق این عکس پانورامایی را از کل اتاق می گیرد که تصویر وی نیز در بخشی ازعکس مشخص است.

گفتنی است طی نیم قرن، هر کس این عکس را می دید دچار حیرت می شد و درصدد یافتن مکان عکاس برمی آمد.

این روزنامه افزود:به هنگام انتشار نسخه ای از این عکس در پایگاه "ریدت" برخی توانستند مکان عکاس را پیدا کنند که در محل تاریکی نزدیک در اتاق ایستاده بود اما نور فلاش دوربین به صورت چهار لکه درآن نقطه ظاهر شده بود.

شگفت انگیزترین اتاق جهان + عکس

شگفت انگیزترین اتاق جهان + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از العالم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
نظر کاربران
نسیم

نسیم

من عکاس رو واضح نمی بینم.

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف