نمناک اخبارجامعه شیرجه ی 8 متری قاچاقچی تبهکار داخل رودخانه + عکس
قاچاقچی ، اخبار دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر
قاچاقچی قرص های روان گردان و مواد مخدر در آبادان برای فرار از دست ماموران مبارزه با قاچاق مواد مخدر اقدام به شیرجه 8 متری به رودخانه ی بهمنشیر کرد که توسط مامور فداکار نجات پیدا کرد.
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1393
بازدید : 3,649 نفر

قاچاقچی مواد مخدر و قرص های روان گردان در بهمنشیر آبادان بعد از شیرجه ای 8 متری به رودخانه بهمنشیر دستگیر شد.

شیرجه هشت متری تبهکار فراری به رودخانه بهمنشیر آبادان وی را تا یک قدمی مرگ پیش برد.اگر فداکاری مأمور پلیس نبود این قاچاقچی در جریان تند آب رودخانه کشته می شد.

چندی پیش مأموران پلیس آبادان در جریان رفت و آمدهای مرد افیونی زیر پل امام رضا (ع) قرار گرفتند و تیمی از مأموران یگان امداد برای پایان دادن به فروش موادمخدر و قرص های روانگردان در این منطقه وارد عمل شدند. مأموران ابتدا به صورت نامحسوس این منطقه را تحت نظر گرفتند و خیلی زود مرد قاچاق فروش شناسایی شد.

 بدین ترتیب مأموران روز 9 بهمن ماه امسال برای دستگیری این مرد دست به عملیات غافلگیرانه زدند اما «عبد» 26 ساله با دیدن مأموران برای فرار تصمیم عجیبی گرفت. عبد ابتدا چاقویی را به سمت مأموران پرتاب کرد و سوار بر موتورش پا به فرار گذاشت.

 قاچاقچی مواد مخدر

این جوان مواد فروش که احتمال می داد در مسیر فرارش دستگیر شود ابتدا قرص های روانگردان را داخل نیزارها انداخت سپس از روی پل به رودخانه بهمنشیر شیرجه زد.

مأموران که شاهد این فرار عجیب بودند وقتی دیدند عبد در این شیرجه هشت متری وسط رودخانه با مرگ دست و پنجه نرم می کند برای نجاتش دست به کار شدند.

یکی از مأموران با شنا کردن خود را به جوان مواد فروش رساند و موفق شد وی را از آب بیرون بکشاند. عبد نیمه جان روی زمین افتاده بود و مأمور پلیس با اقدامات ابتدایی و تنفس مصنوعی توانست این تبهکار نیمه جان را از مرگ حتمی نجات دهد.

عبد در اعترافاتش به مأموران گفت:برای تأمین هزینه های زندگی ام اقدام به فروش قرص های روانگردان می کردم و زمانی که پلیس را دیدم تنها راه فرار را رودخانه بهمنشیر دیدم. وی افزود:چون به سمت مأموران چاقو پرتاب کرده بودم می دانستم که دستگیر می شوم و راهی جز شیرجه زدن در رودخانه ندیدم. این تبهکار سابقه دار ادامه داد:فکر می کردم با شنا کردن می توانم فرار کنم اما جریان رودخانه تند بود و وسط آب احساس کردم دیگر قادر به شنا کردن نیستم و همراه دست و پا زدن مرتب کمک خواستم که خدا را شکر پلیس به دادم رسید و نجاتم داد.

شیرجه ی 8 متری قاچاقچی تبهکار داخل رودخانه + عکس

شیرجه ی 8 متری قاچاقچی تبهکار داخل رودخانه + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف