نمناک سرگرمیدیدنی ها عاقبت دردناک شیرین کاری در برنامه زنده تلویزیونی + تصاویر
شیرین کاری ، شیرین کاری عجیب
رکوردزنی کار دست این شیرینکار کانادایی داد ، وقتی شیرینکاری اشتباه پیش برود عاقبتی جز درد سر به همراه ندارد این شیرینکار قد داشت اینبار رکوردی عجیب ثبت کند که ماجرا جور دیگری رقم خورد.
بازدید : 4,459 نفر

عاقبت شیرین کاری خطرناک

این روزها افراد برای ثبت رکوردهای جدید و بالاتر دست به کارهایی می زنند که به هیچ عنوان به عاقبت آن فکر نمی کنند و نمی دانند که این کارشان شاید برایشان گران تمام شود و فقط خودنمایی و معروف شدن برایشان مهم است.

رایان استاک نیز یک شیرین کار کانادایی است که برای سرگرم کردن مردم تلاش می کند و این بار قصد داشت با تحت تأثیر قرار دادن داوران برنامه تلویزیونی " آمریکا استعداد دارد "، رکوردی جدید به نام خود ثبت کند.

 
شیرین کاری
 
استاک برای رکورد شکنی خود یک میله توخالی که سر آن یک قیف وصل شده بود را در دهان خود گذاشت و آن را در گلوی خود فرو کرد و از نامزد خود خواست که تیری شعله ور را در دهان او شلیک کند.
 
شیرین کاری
 
وقتی که نامزد رایان این تیر شعله ور را به دهان او شلیک کرد زمانی بود که برنامه او با مشکل مواجه شد چرا که چهره او به گونه ای به نظر نمی رسید که حال او خوب باشد.
 
هرچند که همه تماشاچی ها و داوران چهره دردمند این شیرین کار را می دیدند اما استاک خلاف آن ادعا می کرد.
 
شیرین کاری
 
پس از این که داوران این صحنه را دیدند از رایان خواستند که بهتر است برنامه خود را متوقف کند و دیگر این کار خطرناک را انجام ندهد که جان خود را به خطر بیندازد.
 
شیرین کاری
 
گفتنی است رایان استاک قبلا هم رکوردهایی مثل کشیدن سنگین ترین وسیله نقلیه با یک قلاب که از دهان و بینی او رد شده بود در سال 2012 در ایتالیا، رکوردی را در گینس به نام خود ثبت کرده است.

شیرین کاری ، عاقبت شیرین کاری شلیک تیر به دهان!

عاقبت دردناک شیرین کاری در برنامه زنده تلویزیونی + تصاویر
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 13
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف