اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی از دو توله ببر در باغ وحش تایلند منتشر شد که توانست با حواشی مختلفی روبرو شود.

لحظه شیرخوردن بچه ببرها از خوک مادر!

حیوانات موجوداتی که متاسفانه از گذشته دور تا هم اکنون و همین لحظه توسط انسان ها در حال آسیب دیدن و یا حتی کشته شدن می باشند و علت این اتفاق دردناک بخاطر دیدگاه غلط برخی از انسان ها می باشد که حیوانات را موجوداتی وحشی و بی عاطفه می دانند که می توانند به آنها آسیب برسانند.

اما این طرز فکر به هیچ وجه واقعیت ندارد زیرا حیوانات دارای عاطفه هستند و زمانی مجبور به حمله کردن به انسان ها می شوند که احساس خطر برای خود و خانواده شان کنند.

برخی از انسان ها نیز برای رسیدن به منافع مالی اقدام به از بین بردن حیوانات میکنند که میتوان گفت این نوع رفتار با حیوانات از بدترین اتفاقات عصر جدید به شمار می رود.

به تازگی ویدئویی جالب و تماشایی از عشق و عاطفه میان حیوانات در فضای مجازی منتشر شده است که با واکنش مثبت کاربران همراه بود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا از باغ وحش " Sriracha Tiger " واقع در تایلند ویدیویی از دو بچه ببر و یک خوک منتشر شد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

مشاهده چنین صحنه ای بسیار جالب و در عین حال بسیار آرامش بخش می باشد چرا که می توان عشق و علاقه را در میان حیوانات مختلف مشاهده نمود و همچنین گزارش شده است که این دو توله ببر مادرشان را از دست داده اند که این روزها در آغوش خوک مادر در حال رشد و پرورش هستند.

ویدیو لحظه شیرخوردن بچه ببرها از خوک مادر!

لحظه شیرخوردن بچه ببرها از خوک مادر! + فیلم

لحظه شیرخوردن بچه ببرها از خوک مادر! + فیلم : امتیاز : 5 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
نظرات
وبگردی