نمناک اخبارجامعه ماجرای شیشه کشیدن در مترو تهران + عکس
شیشه کشیدن ، عکسهای کشیدن شیشه
شیشه کشیدن مردی داخل قطار متروی تهران خبرساز شد که با واکنش یکی از اعضای شورای شهر تهران همراه بود.
تاریخ انتشار : 30 آبان 1394

شیشه کشیدن مردی در مترو تهران

 ابوالفضل قناعتی  با بیان اینکه برخورد امنیتی با تخلفات در فضاهای عمومی برعهده نیروی انتظامی است، گفت:شهرداری نیز باید شرایط محیطی را به گونه ای فراهم کند که امکان ایجاد فساد و جرم وجود نداشته باشد. به طور مثال اگر در محله هرندی، گودی وجود دارد که محل پنهان شدن معتادان است یا خانه های مخروبه ای که به پاتوق معتادان و کارتن خواب ها تبدیل شده باید آنجا را به گونه ای ساماندهی کنند که امکان ایجاد جرم وجود نداشته باشد.

وی ادامه داد:شهرداری وظیفه ای درخصوص اینکه در تمام مکان های عمومی جرمی انجام نشود، ندارد. به طور مثال اگر سرویس بهداشتی مسجدی فردی مواد مخدر بکشد مگر باید رئیس امور مساجد به این موضوع ورود پیدا کند؟ مسئولیت این نوع برخوردها برعهده نیروی انتظامی است.

شیشه کشیدن

شیشه کشیدن مردی داخل مترو تهران

قناعتی تصریح کرد:شهرداری نمی تواند به بهانه اینکه در کیف مسافران مترو ممکن است مواد مخدر باشد، وسایل همراه مسافران را مورد بازبینی قرار دهد. در داخل واگن ها نیز امکان نظارت امنیتی وجود ندارد. به نظر می رسد نیروی انتظامی باید در اینگونه موارد سختگیری های بیشتری انجام دهد. شهرداری نیز باید تحقیق کند در سایر کشورهای پیشرفته از چه سیستمی برای نظارت داخل متروها استفاده می شود و در صورت امکان شورا پیگیری می کند که واگن های مترو تهران نیز به این نوع سیستم ها تجهیز شوند.

شیشه کشیدن ، عکس شیشه کشیدن علنی در مترو تهران

ماجرای شیشه کشیدن در مترو تهران + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 29
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 26 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف