نمناک سرگرمیگوناگون شیطان داخل شکم این زن باردار زندگی می کند! + تصاویر
زن باردار ، سونوگرافی زن باردار
زن باردار که برای انجام سونوگرافی به کلینیک مراجعه کرده بود موجب تعجب پزشکان شد. دیده شدن موجودی شبیه تصویر ساخته شده ازشیطان در ذهن انسان دلهره و نگرانی او را بیشتر کرد.
بازدید : 50,323 نفر

عکس شیطانی که داخل شکم زن باردار زندگی می کند

انتشار تصاویر عجیب و غریب در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هر روز پررونق تر از قبل ادامه دارد. گوشه ای از دنیا عکسی از سونوگرافی داخلی شکم زن باردار منتشر شده است که موجودی شبیه شیطانی که انسانها در ذهن آن را به این شکل تصور می کنند دیده می شود.

در شکم این زن باردار یک شیطان زندگی می کند!

 همانطور که در عکس سونوگرافی این زن حامله مشاهده می کنید یک تصویر عجیب و ترسناک در آن وجود دارد که شبیه شیطان در تخیلات ما انسان هاست.

 شاید باورکردنی به نظر نرسد ولی اگرچه در وهله اول وقتی به این عکس نگاه می نمایید مانند خیلی از تصاویر سونوگرافی با بچه ای داخل رحم مواجه می شوید اما وقتی با کمی دقت به عکس خیره می شوید در گوشه سمت راست تصویر با شیطانی مواجه می شوید که در سونوگرافی خانم ظاهر شده است.

 

سونوگرافی زن باردار

سونوگرافی زن باردار که داخل شکمش شیطان دارد

 این عکس بوسیله یکی از کاربران در سایت Imgur قرار گرفته است و در توضیح ان جمله”تصویری از سونوگرافی دوستم”نوشته شده است.یکی از کاربران با گذاشتن نظری در این باره می نویسد:”ایا کسی شیطانی در سمت راست این تصویر می بیند؟ 

شیطان داخل شکم زن باردار

عکس شیطان داخل شکم زن باردار

 فردی دیگر در جواب کاربر می نویسد خدایان هندو در سمت راست تصویر مشاهده می شوند.یکی دیگر می نویسد موجود عجیب و غریب دیده می شود.شیطان عجیب و غریبی است.این عکس عجیب تابحال 500 هزار بار توسط کاربران بازدید شده است

زن باردار ، زن بارداری که داخل شکمش یک شیطان دارد!

شیطان داخل شکم این زن باردار زندگی می کند! + تصاویر
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 246
برگرفته از ایران ناز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 152 94
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف