نمناک فرهنگ و هنرچهره ها حضور قطعی شیلا خداداد و اکبر عبدی در رسوایی 2
رسوایی2 ، مسعود ده نمکی
حضور شیلا خداداد و اکبر عبدی در رسوایی 2 قطعی شد ولی هنوز حضور بازیگران دیگر این فیلم از جمله محمدرضا شریفی نیا، کامران تفتی و مریم کاویانیقطعی نیست.
تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1394

تا کنون حضور شیلا خداداد و اکبر عبدی در پروژه سینمایی رسوایی 2 قطعی شده است حضور بازیگران دیگر هنوز قطعی نیست.

خبرهایی از رسانه های مختلف مبنی بر حضور محمدرضا شریفی نیا، کامران تفتی و مریم کاویانی در رسوایی 2 که در سری اول این فیلم ایفای نقش کردند، منتشر شد؛ اما تاکنون خبر موثقی از حضور قطعی این سه بازیگر وجود نداشته و اضافه شدن این سه بازیگر به جمع بازیگران در رسوایی 2 قطعیت نیافته است و تنها بازیگرانی که به طور قطعی حضورشان در پروژه نهایی شده است، شیلا خداداد و اکبر عبدی هستند.
 بازیگران رسوایی
شایان ذکر است؛ رسوایی عنوان چهارمین اثر سینمایی مسعود ده نمکی بود که در اسفند 91 با حضور اکبر عبدی، الناز شاکردوست، محمدرضا شریفی نیا، کامران تفتی و جمعی دیگر از بازیگران به روی پرده سینما رفت.
 
این فیلم روایتگر داستان دختری بنام افسانه بود که درپی بیماری مادرش و بدهی های پدرش به شدت تحت فشار طلبکاران قرار گرفته و برای پرداخت این بدهی ها به راه های متعددی متوسل می شود.

رسوایی 2 ، شیلا خداداد و اکبر عبدی در رسوایی 2

حضور قطعی شیلا خداداد و اکبر عبدی در رسوایی 2
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 20
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 13 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف