نمناک ورزشفوتبال جنجال کشف حجاب شیوا امینی ادامه دارد
شیوا امینی ، کشف حجاب شیوا امینی
شیوا امینی روز گذشته با انتشار پست اینستاگرامی ادعا کرد که به خاطر عکس بدون حجابش در صحنه تمرین در یکی از باشگاههای خارج کشور از تیم ملی فوتسال خط خورده است.
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1396

 ماجرای خط خوردن شیوا امینی از تیم ملی فوتسال چیست؟

بحث و جنجال بر سر نامه جدایی شیوا امینی از تیم فوتسال و اقامتش در خارج ادامه دارد. امینی روز گذشته با انتشار پست اینستاگرامی ادعا کرد که به خاطر عکس بدون حجابش در صحنه تمرین در یکی از باشگاههای خارج کشور از تیم ملی فوتسال خط خورده است.

شیوا امینی

او این اتفاق را به حساب تنگ نظری مسئولان فدراسیون فوتبال گذاشت اما ساعاتی پعد فدراسیون در نامه ای اعلام کرد که خانم امینی بعد از سال 899 و مصدومیت اش در جام ورامین نتوانست به بازی در سطح تیم ملی ادامه دهد.

بنابر این گزارش این بحث زمانی داغ تر شد که یکی از چهره های سرشناس سینما در صفحه پربیننده خود در اینستاگرام از شیوا امینی دفاع کرد. ترانه علیدوستی به ماده قانون مجازات اسلامی استناد کرد که می گوید نداشتن حجاب در خارج از کشور پیگرد ندارد.

امروز در پرده جدید این ماجرا خانم معصومه رضا زاده از بازیکنان پیشین تیم فوتسال در اینستاگرام خانم امینی را آماج حمله قرار داد و گفت که او برای گرفتن اقامت در کشور خارجی دست به این حرکت زده است.رضا زاده در ادامه نوشته اش گفته است اجازه این تداوم این بازی سیاسی را به امینی نخواهد داد.

جنجال کشف حجاب شیوا امینی ادامه دارد

جنجال کشف حجاب شیوا امینی ادامه دارد
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 41
برگرفته از ایران آنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 25 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف