شیوه داعش

شیوه داعش برای تشخیص زنان مجرد و متاهل + تصاویر

تاریخ انتشار : 5 دی 1393کد مطلب : 10602زمان مطالعه : 1 دقیقه
در پی شدت یافتن افراطی گری در میان گروه تروریستی داعش رهبران فکری این گروه صهیونیستی برای تشخیص زنان مجرد از زنان شوهردار در موصل دستور به پوشش ویژه در این خصوص دادند.

شاهدان عینی در شهر موصل عراق از شدت یافتن افراطی گری های گروهک تروریستی داعش خبر می دهند. این بار رهبران فکری داعش برای تشخیص زنان مجرد از زنان شوهردار، دستور دادند تا پوشش ویژه ای در این خصوص برای زنان در نظر گرفته شود. زنان داعشی به دستور رهبران فکری این گروهک تروریستی به کلیه دختران و زنان مناطق تحت سیطره خود در شمال غرب عراق اعلام کردند تا از این به بعد زنان مجرد از نقاب سفید در کنار پوشش اسلامی خود استفاده کنند و زنان شوهردار نیز با همان پوشش سابق خود با نقاب مشکی در انظار عموی ظاهر شوند.
 

پوشش زنان در موصل توسط داعش


مردم شهر موصل به دنبال اعلام این قانون، برای جلوگیری از سوء استفاده های داعش از بیرون آمدن زنان و دختران خود به جزء برای مسائل ضروری خودداری کرده اند. چندی پیش داعشی ها دو دختر جوان را در موصل ربوده بودند. رهبران داعش از طریق این گونه اقدامات سعی دارند تا مردم را در تنگنا قرار دهند و واکنش آنها را در مورد پذیرش قوانین داعشی و میزان اطاعت پذیری آنها مشاهده کنند. شایان ذکر است که موصل حدود 6 ماه است که به  سیطره تروریست های داعش درآمده است.

پوشش زنان مجرد و متاهل در موصل

شیوه داعش برای تشخیص زنان مجرد و متاهل + تصاویر

4.2447
این مطلب مفید بود ؟37473
برگرفته از مشرق نیوز - / م
برچسب :
وبگردی