چگونه با چادر شیک پوش و به روز باشیم؟

کد مطلب : 66622تعداد نظرات : 4 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
شیک پوشی با چادر ترفندهای بسیار ساده ای دارد که هر خانم ایرانی باید آن ها را بداند تا بتواند با چادر خوشتیپ و به روز شود.

اصول شیک پوشی با چادر

بدون شک کسی حجاب را زشت نمی پندارد اما عده ای ممکن است ندانند که حجاب با شیک بودن منافاتی ندارد. حجاب ظواهر متفاوتی می تواند داشته باشد؛ از مدل چادر تا نحوه گره زدن روسری و …

اگر شما بانویی چادری هستید و یا علاقه به استفاده از چادر دارید، نکات زیر می تواند به شما کمک کند تا به بهترین شکل از پوشش چادر استفاده کرده و از لیز خوردن و نامرتبی آن بر روی سر جلو گیری کنید.

شیک پوشی با چادر

شیک پوشی با چادر به سبک مژده لواسانی

خانم های چادری هم می توانند خوش تیپ باشند. درست است که چادر یک پارچه مشکی است که از سر تا پای ما خانم ها را می پوشاند اما تمام پوشش ما که چادر نیست.ما می توانیم در عین چادری بودن خوش تیپ ترین خانمی باشیم که اطرافیان می شناسند.برای این کار باید تغییراتی در انتخاب هایمان ایجاد کنیم، ازجمله اینکه از رنگ های ملایم در حجاب مان استفاده کنیم. برای آشنایی بیشتر با برخی از این ترفند های خوشتیپ شدن، با ما همراه باشید.

استفاده از روسری با جنس مناسب یکی بهترین روش ها برای کنترل و ایستایی بهتر چادر است. بطوری که روسری های نخی نسبت به روسری هایی از جنس ساتن، ابریشم وبصورت کلی روسری های مجلسی، ایستایی بهتری بر روی سر دارند، البته ممکن است این گلایه ایجاد شود که برخی از روسری های نخی در قسمت جلو سر خوب نمی ایستند و مدام کج می شوند که برای جلوگیری از آن، استفاده از طلق روسری که در بازار موجود است و حتی خود شما نیز می توانید به راحتی آن را در منزل تهیه کنید، به شما توصیه می شود.

ما می توانیم در تهیه ی پیراهن، شلوار، شال، کیف دوشی، کفش، روسری و مقنعه از رنگ های جوان پسند و ملایم استفاده کنیم و این طوری ظاهر مان را حسابی خوش تیپ کنیم.تیپ خوب ما هم به خودمان و هم به دیگر اعضای جامعه روحیه خواهد داد.از آنجایی که این روزها خانم های زیادی در محیط های کار زنانه مشغول فعالیت اند و اصلا محیط کار زنانه یک امتیاز برای استخدام کنندگان بانوان برای جذب نیروی خانم به شمار می آید با داشتن لباس های زیبا با رنگ هایی شاد می توانید انرژی زیادی به همکارانتان بدهید.
شیک پوشی با چادر

شیک پوشی خانم ها با چادر 

بعضی ها گمان می کنند با استفاده از بعضی رنگ ها توجه نامحرم ها به آنان جلب می شود که این مطلب اصلا درست نیست.این روزها آقایان به خصوص جوانان ما به سمت استفاده از لباس هایی با رنگ های آرامش بخش مثل صورتی و سبز و دیگر رنگ ها می روند و هیچ اشکالی ندارد که بانوان هم از این رنگ ها استفاده کنند.ممکن است به عنوان خواننده ی این مطلب باور نکنید که هنوز هم بعضی از مردم مخالف استفاده ی خانم ها از رنگ های ملایم هستند .
 
بعضی از افراد هستند که فکر می کنند خانم هایی که از رنگ های ملایم و آرامش بخش استفاده می کنند قصد خودنمایی در مقابل نامحرمان را دارند و حتی آنان را بی حیا می نامند! مشکل بزرگ تر این است که برخی افراد با استناد به احکام الهی می خواهند خانم ها را سراسر مشکی پوش و تیره پوش کنند.اما چرا زنان ما باید در جامعه به گونه ای رفت و آمد کنند که انگار هر روز به مراسم ختم می روند! خانم های چادری علاوه بر استفاده از رنگ های روشن باید خوش رو و اجتماعی باشند و با محبت با اطرافیان رفتار کنند تا تصویر منفی ای از چادری ها به عنوان افرادی بد اخلاق و اخمو در ذهن مردم باقی نگذارند.

چگونه با چادر شیک پوش و به روز باشیم؟

چگونه با چادر شیک پوش و به روز باشیم؟ : امتیاز : 4.2 تعداد رای : 113
این مطلب مفید بود ؟9617
برگرفته از ساتین / فارسی مد -/ح
نظرات4 نظر به ثبت رسیده است
Asal1397-03-20
واقعا من عاشق پوشش زيباي خانم لواساني هستم.ولي من دوست دارم هميشه مقعنه مشکي بپوشم ايا بنظرشما زشت نيست ؟؟؟؟
1622
درسا1397-05-03
مقنعه وروسری فرق زیادی ندارند ولی دوست عزیز.میتوانید ازروسری بیشتر استفاده کنید وباگیره زیبای روسری ان راببندید که به نظرم زیباست
225
زینب1397-06-21
عزیزم مشکلی نداره میتوانید در کنار مقنعه مشکی از مغنه های رنگی استفاده کنید
103
.....1398-06-14
عزیزم میتونی ازمقنعه با مدل ها و رنگ ها و طرح های متفاوت استفاده کنی اینجوری برات تنوع هم میشه
10
وبگردی