نمناک دنیای مدگوناگون فوت و فن شیک پوشی خانمهای 20 تا 50 ساله + تصاویر
شیک پوشی خانمها ، اصول خوش تیپی خانم ها
شیک پوشی خانمها سن و سال خاصی ندارد و یک خانم در هر سنی که باشد با انتخاب لباس مناسب می تواند جذابیت خود را حفظ کند.
بازدید : 12,019 نفر

اصول شیک پوشی خانمها از سن جوانی تا میانسالی

شیک بودن از ویژگی هایی است که هر خانمی در هر سنی می تواند داشته باشد؛ به نظر ما هر خانمی این توانایی را دارد که بدون توجه به عددهای شناسنامه، به روز و شیک لباس بپوشد. ما هم در کنار شما خانم های خوش سلیقه هستیم تا به شما بگوییم چگونه در هر سنی خوش پوشی خودتان را حفظ کنید.

الگوی شیک پوشی خانمها مخصوص 20 ساله ها

برای چنین ستی که حال و هوای اسپرت شما را حفظ کند. نمونه های کار شده و کلاسیک قطعا توصیه نمی شوند.دختران 20 ساله می توانند این ست اسپرت شان را با یک مانتوی جین تکمیل کنند. شلوارهای جین روشن، انتخاب بهتری برای ست های تابستانی هستند؛ سعی کنید شلوارتان راسته باشد چون این مدل ها تاریخ مصرف ندارند. 
 
شیک پوشی خانمها

ترفندهای شیک پوشی خانمهای 20 ساله

دختران 20 ساله حتما تا امروز به یکی از ونس های مد این روزها فکر کرده و آن را خریده اند؛ ما پیشنهاد می کنیم تا می توانید سراغ این نمونه های جدید بروید.
 
شیک پوشی خانمها
 
شیک پوشی خانمها

رازهای انتخاب کفش مناسب و شیک پوشی خانمها


کیف های اسپرت، پیشنهاد این فصل طراحان است که برای چنین ست های تین ایجری به درد می خورد.انتخاب این شال برای خاص کردن ست شماست. بهتر است در این ست از شالی با رنگ شاد استفاده کنید تا کاملا تابستانی شوید.اگر خیال دارید به روز باشید باید برای عینک های آفتابی تان هم نقشه های درست و حسابی بکشید.
شیک پوشی خانمها
همیشه خانم ها دوست دارند که لباس شان را از سادگی دربیاورند. برای این ست یک گوشواره ریز، جلوه زیبایی به شما دختر خانم های جوان می دهد.در دنیای دختران جوان، این مدل دستبندها، محبوبیت زیادی دارند. هرچند طراحان برای تابستان امسال رنگ های تند را پیشنهاد نمی کنند اما با روزهای خوش جوانی همخوانی دارد. 
 
 
شیک پوشی خانمها
 
شیک پوشی خانمها

اکسسوری هایی برای شیک پوشی خانمها

 

شیک پوشی خانمهای 30 ساله

کلید زیبایی این ست، شکستن بنفش با زرد است. برای رسیدن به این هدف، یک کت اسپرت کوتاه بنفش هم به کمک شما می آید.بلوز انتخابی شما برای این ست می تواند یک مدل زرد ساده و درعین حال شیک باشد.پیراهن های گل گلی بهترین انتخاب برای روزهای تابستان است؛ به خصوص برای خانم هایی که به ظاهر شاد علاقه مندند.خانم های جوان علاقه مند به ظاهرهای رنگین و در عین حال خاص! این مانتو پیشنهاد ما به شماست.برای شلوار حق انتخاب میان شلوار پارچه ای یا شلوار جین دارید که باید با توجه به فضای مهمانی آن را انتخاب کنید.برای خانم هایی که همیشه به دنبال متفاوت بودن هستند. این کفش ها، بین خانم های خوش تیپ، طرفداران زیادی پیدا کرده ؛ ما هم فکر کردیم، رنگ آمیزی آنها به همراه این ست، می تواند پیشنهاد مناسبی برای شما باشد. البته اگر خیلی اهل پوشیدن کفش های پاشنه بلند نیستید، می توانید روی کفش های تخت حساب کنید.
 
شیک پوشی خانمها

این هم یک انتخاب برای خاص طلبان! رنگ خاص این کیف انتخاب ویژه ای برای تابستان است و ظاهری خاص و متفاوت برای شما می سازد.
 
شیک پوشی خانمها

اصول انتخاب کیف و کفش برای شیک پوشی خانمها

خانم های خوش سلیقه که حواس شان به همه چیز است، شالی خوشرنگ را در کنار این لباس ها قرار می دهند.ما به شما پیشنهاد می کنیم برای کامل شدن ست تان، عینک آفتابی ای انتخاب کنید که شیشه اش تناژ بنفش داشته باشد.شک نکنید که باید با چنین ترکیبی به دنبال زیورآلاتی به رنگ های بنفش باشید. این انگشتر با تلفیق رنگی ست تان، مطمئنا می تواند ظاهرتان را بیش از پیش تغییر دهد.
شیک پوشی خانمها
 

این دستبند بنفش برای خانم هایی که به اکسسوری علاقه دارند و در عین حال ست بودن آن با لباس هم برای شان اهمیت دارد، می تواند انتخاب بجایی باشد.
 

شیک پوشی خانمها در 40 سالگی

ترکیب صورتی چرک و زرشکی از آن ترکیب هایی است که همیشه جواب می دهد. اگر رنگ صورتی را به عنوان رنگ غالب ظاهرتان انتخاب می کنید حتما به یک کت زرشکی در ست تان فکر کنید.
پیشنهاد ما به شما یک دامن گل گلی صورتی و ترکیب آن با یک کت ساده زرشکی است. البته می توانید دور دامن را خط بکشید و از شلوار پارچه ای برای این ست استفاده کنید. انتخاب با خودتان است. در ست شما به اندازه کافی رنگ وارد شده، به همین دلیل برای بلوز به یک انتخاب ساده مثل شومیز صورتی کمرنگ فکر کنید.
 
شیک پوشی خانمها

انتخاب لباس برای شیک پوشی خانمها میانسال


پیشنهاد این مانتو، هم به دلیل هارمونی با رنگ ست و هم به دلیل رسمی تر نشان دادن شماست.برای اینکه خوش پوشی تان را به رخ بکشید به یک کفش زرشکی شیک یا صورتی فکر کنید. پیشنهاد ما به شما در این ترکیب کفشی است دقیقا باهمین رنگ ها البته با پاشنه تقریبا بلند. 
 
 
شیک پوشی خانمها

از این کیف ها که بند آن ترکیب زنجیر و چرم است، در کمد شما هم پیدا می شود چون در روزهای جوانی شما محبوبیتی باورنکردنی داشت؛ بازگشت این کیف ها را جشن بگیرید.اما در این ترکیب اتفاق اصلی وقتی رخ می دهد که شما برای عینک آفتابی تان به رنگ زرشکی فکر کنید.درکنار این لباس های هماهنگ می توانید به دنبال شالی باشید که متناسب با ست تان باشد.
 
شیک پوشی خانمها

استفاده از شال های رنگی زیبا برای شیک پوشی خانمها


شاید تا امروز به گوشواره صورتی در این سن، فکر نکرده بودید اما به شما قول می دهیم که چیزی از وقار و شخصیت شما کم نمی کند.بهتر است به جای زیورآلات بزرگ به یک انگشتر یا گردنبند ساده و ظریف بسنده کنید تا در عین خوش پوشی سادگی شما هم به چشم بیاید. 
 

ترفندهای شیک پوشی خانمهای 50 ساله ها

ترکیب کرم – قهوه ای برای کسانی که وارد میانسالی شده اند و از اضافه وزن رنج می برند، انتخاب هوشمندانه ای است چون توانایی لاغرتر نشان دادن افراد را دارد.رنگ این ژاکت آرامش خوبی به شما در این سن القا می کند و برای دورهمی با دوستان نزدیک بسیار مناسب است.
 
شیک پوشی خانمها

این کت در اوج سادگی اش یک انتخاب مناسب برای خانم هایی است که پا به سن گذاشته اند.
 
شیک پوشی خانمها

یادتان باشد انتخاب مانتویی مثل مدل پیشنهادی ما نه تنها شما را کشیده تر نشان می دهد، بلکه مناسب سن شما هم هست.پاشنه این کفش، مناسب کسانی است که دیگر مثل جوانی به راحتی کفش پاشنه دار نمی پوشند اما بهتر است برای حفظ برازندگی خود سراغ کفش های تخت هم نروند.اگر در میان کیف ها، دنبال کیفی هستید که به سن شما بخورد، این مدل را به شما پیشنهاد می کنیم. این کیف در حین سادگی بسیار شیک و برازنده شما بانوان محترم است.رنگ خاص یک عینک، قدرت خاص کردن یک ست لباس را دارد. خوشبختانه این روزها پیدا کردن عینک برای هر سنی کار آسانی است . 
شیک پوشی خانمها

رازهای شیک پوشی خانمها و تاثیر یک عینک دودی زیبا در ظاهر


بدون شک وقتی رنگ کرم – قهوه ای را به عنوان رنگ غالب ظاهرتان انتخاب می کنید، شال یا روسری ای که انتخاب می کنید نباید خارج از این طیف رنگی باشد.از این ساده تر نمی شود ولی به اندازه سادگی اش، زیباست. خانم هایی که به اکسسوری علاقه دارند، با یک جفت گوشواره ساده می توانند صاحب ظاهری خاص و متفاوت شوند. 

فوت و فن شیک پوشی خانمهای 20 تا 50 ساله + تصاویر

فوت و فن شیک پوشی خانمهای 20 تا 50 ساله + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از زندگی ایده آل /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف