نمناک سرگرمیدیدنی ها شیک پوش ترین گدای زن جهان + تصاویر
گدا ، زیباترین گدا
یک زن گدا با لباس هایی که از خیریه های شهرش دریافت می کند برای خود مدلی درست کرده که همه را متعجب ساخته است.

خوشتیپ ترین گدای زن جهان

معمولا گدایان برای بدست گرفتن بازار گدایی با لباسهای مندرس در انظار ظاهر می گردند.اما این گدا با لباس شیک خود می گوید هر چند سنش پیر و فاقد خانه و کاشانه است اما قلبی جوان دارد.

زن بی خانمان در حالی که لباس شیک چند تکه به تن نموده است در خیابان در حال گدایی است.او با ظاهر خود می گوید درست است که چیزی ندارد اما قلبی بسیار جوان دارد.این زن گدا واکنشهای مختلفی را در جامعه به راه انداخته است.

این زن با لباس های که از خیریه های شهرش دریافت می کند برای خود مدلی درست می کندکه همه را متعجب ساخته است.

این زن خوشتیپ ترین گدای زن دنیا می باشد که همه را با تیپش شوکه کرد. شما را با «رزی» بانوی شیک پوش بی خانمان با سبک لباس پوشیدن عجیب و رفتار و نگرشی بی خیال و رها آشنا می کنیم. او روح شهر است که بیش از 30 سال است هر روز در خیابان های شهر پرسه می زند.

گدای زن

زیباترین زن گدای جهان

و با ظاهر و رفتارش جو خاصی به فضاهای عمومی می دهد. رزی بیش از 80 سال سن دارد. یک بانو هیچ وقت سن واقعی اش را فاش نمی کند. بعضی ها می گویند او فقط یک گداست، بعضی ها به او هیچ توجهی نشان نمی دهند و برخی او را به خاطر سبکش دوست دارند.

 گدای زن

زیباترین زن گدای جهان

او هر بار با لباس جدیدی که از خیریه میگیرد ظاهر می شود و از مردم طلب پول می کند. به نظر خیلی ها او یک هنرمند و تمثال مد واقعی است. او با اندک پولی که از گدایی به دست می آورد زندگی می کند. وقتی از او بپرسید.

گدای زن

زیباترین زن گدای جهان

آیا به اندازه ای پول درمی آورد که بتواند غذا بخورد، پاسخ می دهد:«من هر وقت پول کافی داشته باشم غذا می خوردم و تا وقتی به اندازه کافی پول نداشته باشم چیزی نمی خورم.» بیایید با کمی کمک زندگی را برای این افراد کمی ساده تر و روشن تر کنیم.

گدای زن

زیباترین زن گدای جهان

شیک پوش ترین گدای زن جهان + تصاویر

شیک پوش ترین گدای زن جهان + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از بولتن نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف