صابون بسیار گرانقیمت
ویکتوریا بکهام صابون گران قیمتی که از خون خودش ساخته شده است را استفاده می کند. البته ویکتوریا بکهام از این صابون بسیار راضی است.

ساخت صابون بسیار گرانقیمت برای زیبایی و مرطوب شدن پوست با خون ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام 1200 پوند خرج مرطوب کننده ای کرد که از خون خودش ساخته شده و ادعا می کند عامل فوق العاده ای برای التیام است. این طراح مد 44 ساله، در استوری اینستاگرام خود نشان داد که اکنون از ویژگی های ضدپیری این کرم که توسط دکتر باربارا ایتورم ساخته شده است، استفاده می کند. ویکتوریا ابتدا خودش فاش کرد که این هفته از این محصولی که توسط دکتر باربارا استورم ساخته شده استفاده خواهم کرد.

این پزشک برای روش های درمانی خونی اش معروف است، که عموماً به عنوان مراقبت های "صورت خون آشام" شناخته می شود. در طی مشاوره اولیه بیماران، کمی از خون آن ها از طریق یک سرنگ فلزی گرفته می شود - که برای ترمیم زخم ها سوق داده می شوند. این مرحله برای تولید پروتئین های درمان IL - 1 و بتا - TGF استفاده می شود.

صابون بسیار گرانقیمت

ساخت صابونی از خون ویکتوریا بکهام

این مرطوب کننده که در موردش در بخش سرگرمی نمناک توضیح دادید، اگر بصورت منظم مصرف شود، می تواند منجر به کاهش التهاب، تقویت بافت و رشد کلاژن شود. این موضوع پس از آن صورت گرفت که ویکتوریا در هفته گذشته دخترش هارپر را درمان کرد و این موضوع را دراستوری اینستاگرامش که 23.9 میللیون فالوور دارد به اشتراک گذاشت. سال گذشته در ماه ژانویه، این کارآفرین مد رازهای زندگی روزمره خود را برای داشتن پوست زیبایش فاش کرد که 1.246 پوند ارزش محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایش اش است.

صابونی از خون ویکتوریا بکهام

صابون بسیار گرانقیمت از خون ویکتوریا بکهام

ویکتوریا مادر چهار فرزند پذیرفت که برای مراقبت روزمره از پوستش 648 یورو هزینه می کند و او خودش را بالوازم آرایشی به قیمت 366 پوند آرایش می کند. ویکتوریا 124 پوند برای محصولات بدن و 66 پوند برای محصولات روزانه مراقبت از موهایش، هزینه می کند.

 

ساخت صابونی میلیونی و گرانقیت زیبایی با خون ویکتوریا بکهام

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی