نمناک تکنولوژیگوناگون صابون هوشمند جایگزین ماشین لباسشویی می شود
گجت هوشمند ، صابون هوشمند
به اعتقاد کارشناسان با استفاده از صابون هوشمند دلفی دیگر نیازی به استفاده از ماشین لباسشویی و یا استفاده از دست برای شستن لباس ها و پارچه های مختلف نیست.
بازدید : 8,883 نفر

صابون هوشمند روی کار می آید...

در میان گجت های هوشمندی که در سالهای اخیر بسیار متنوع و پر رونق بودند صابون هوشمند نیز تولید شد.این صابون هوشمند بدون نیاز به شست وشوی البسه با ماشین لباسشویی و یا با دست ، تنها با تولید امواج صوتی قوی آلودگی ها را ظرف 30 دقیقه از لباس ها پاک می کند.

طبق اظهار کارشناسان شرکت دلفی در آزمایش های انجام شده مشخص شد کیفیت شستشو با این روش مطابق با کیفیت شستشوی بهترین ماشین های لباسشویی بازار است. 
 
صابون لباسشویی
 
برای استفاده از این محصول، تنها کافی است لباس های آلوده به همراه مقداری شوینده را درون ظرف آب قرار داد سپس صابون فراصوت را به ظرف اضافه کرد.
هنگام تماس صابون دلفی با آب فعالیت تولید امواج صوتی آغاز شده و با عبور امواج از آب حباب های کوچک پرفشار هوا در آب تولید می شود. این فعالیت در نهایت با حضور شوینده باعث شست وشوی کامل البسه می شود.
قابلیت بسیار مهم استفاده از این روش کاهش 80 درصدی مصرف انرژی است. چرا که در این روش به هیچ نوع الکتریسیته و یا موتور الکتریکی جهت چرخش مکانیکی نیاز نیست.
محققان شرکت دلفی ضمن اشاره به بی خطر بودن استفاده از این روش برای محیط زیست افزودند:به کمک این روش می توان همه نوع پارچه شامل کتان، ابریشم، تور و حتی ترمه را شست وشو داد.
قیمت این صابون هوشمند80 دلار عنوان شده است.

صابون هوشمند جایگزین ماشین لباسشویی می شود

صابون هوشمند جایگزین ماشین لباسشویی می شود
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 22
برگرفته از ایسنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 22 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف