نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ماجرای حضور همزمان حاج صادق آهنگران در دو برنامه زنده
صادق آهنگران ، صادق آهنگران در دو برنامه زنده
روابط عمومی سازمان صدا و سیما طی اطلاعیه ای حضور همزمان حاج صادق آهنگران در دو برنامه زنده تلویزیونی را تکذیب کرد.
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396

پاسخ صدا و سیما به حضور همزمان صادق آهنگران در دو برنامه زنده

انتشار کلیپی از حضور همزمان حاج صادق آهنگران در دو برنامه زنده تلویزیونی موج جدیدی از شایعه سازی ها را رقم زد و روابط عمومی صدا و سیما را مجبور به پاسخگویی در این خصوص کرد . روابط عمومی صدا و سیما این بسته تصویری در خصوص حضور همزمان حاج صادق آهنگران در دو برنامه زنده را تکذیب کرد.

توضیح صدا و سیما درباره بسته تصویری حاج صادق آهنگران

روابط عمومی صدا و سیما با توجه به بسته تصویری منتشر شده در مورد مداحی حاج صادق آهنگران به صورت زنده و همزمان در دو شهر مشهد و اصفهان اطلاعیه ای منتشر کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است:حاج صادق آهنگران شب گذشته در پانزدهمین اجلاس پیر غلامان حسینی در اصفهان مداحی نمود که توسط شبکه قرآن و معارف سیما به صورت زنده پخش شد. همچنین همزمان شبکه شما در برنامه زنده «تمنا» که از حرم مطهر رضوی پخش شد٬ بسته تصویری ضبط شده از این مداح کشور را پخش کرده است. بر اساس قواعد رسانه ای برنامه های زنده با زیرنویس پخش زنده و ارتباط مستقیم پخش می شود. این به معنای زنده بودن مداحی از مشهد نبوده و این موضوع ناشی از بی اطلاعی افرادی است که از قواعد پخش زنده اطلاع ندارند.

حاج صادق آهنگران

حاج صادق آهنگران مداح و سخنران

روابط عمومی سازمان صدا و سیما ضمن تکذیب این بسته تصویری و تشکر از مخاطبان که تا این حد به برنامه های صدا و سیما حساس هستند، عنوان کرد:رسانه ملی ضمن استقبال از ریزبینی مخاطبان که حتی شبکه های غیراصلی را نیز رصد می کنند، انتظار دارد به مطالب این چنینی در سطح گسترده دقت لازم را داشته باشند.

ماجرای حضور همزمان حاج صادق آهنگران در دو برنامه زنده

ماجرای حضور همزمان حاج صادق آهنگران در دو برنامه زنده
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف