نمناک اخبارجامعه انگیزه قتل صادق برمکی جوان مهابادی فاش شد +عکس
صادق برمکی ، عکس جوان مهابادی
صادق برمکی همان جوان مهابادی که چند روز گذشته تصویر جسد سوحته اش در فضای مجازی منتشر شده بود توسط چند نفر از دوستانش به دلیل خاصی به قتل رسیده بود.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1396

صادق برمکی چرا به قتل رسید؟

توکل حیدری رییس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به در جریان بودن تحقیقات در مورد انگیزه قتل فجیع مهاباد که تصاویر ان در فضای مجازی منتشر شده است گفت:در تحقیقات اولیه در بازپرسی "د. د" در اقاریر خود انگیزه قتل را مسائل ناموسی عنوان کرده است.
وی با اشاره به تحقیقات دستگاه قضا برای پی بردن به دیگر ابعاد این قتل فجیع ادامه داد:تحقیقات در مورد دیگر زوایای این اتفاق ناگوار ادامه دارد و بازپرس پرونده به تحقیقات تکمیلی ادامه خواهد داد.
حیدری در پایان با بیان اینکه دستور رسیدگی فوق العاده و سریع این پرونده صادر شده است، گفت:رسیدگی سریع و عادلانه به این پرونده با توجه به ابعاد گسترده ای که این پرونده پیدا کرده است در دستور کار خواهد بود.

صادق برمکی

عکس صادق برمکی جوان مهابادی به قتل رسیده

 
در مورخه 3.7.96 در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 شهرستان مهاباد مبنی بر کشف جسد سوخته مجهول الهویه در جاده ای روستایی، مأمورین پلیس آگاهی به همراه بازپرس شعبه اول دادسرای مهاباد بلافاصله در محل حاضر شدند.
پس از وصول گزارش، پرونده در شعبه اول بازپرسی دادسرای مهاباد تشکیل و بازپرس دستور تعیین هویت و تشخیص علت تامه فوت به پزشکی قانونی را صادر کرد.
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی پس از این حادثه از دستگیری عاملان آن خبر داد و تصریح کرد:در جریان تحقیقات مشخص شد که جسد متعلق به شخصی به هویت صادق برمکی متولد1371 ساکن مهاباد است.

انگیزه قتل صادق برمکی جوان مهابادی فاش شد +عکس

انگیزه قتل صادق برمکی جوان مهابادی فاش شد +عکس
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 84
برگرفته از میزان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 41 43
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف