صادق محرمی

صادق محرمی هم از پرسپولیس رفتنی شد

تاریخ انتشار : 14 فروردین 1397کد مطلب : 537زمان مطالعه : 2 دقیقه
باشگاه دیناموزاگرب کرواسی پیشنهاد جدی را به صادق محرمی بازیکن جوان پرسپولیس ارائه کرده است که جدایی این بازیکن از جمع سرخپوشان در پایان فصل را قطعی کرده است.

پیشنهاد باشگاه دینامو زاگرب کرواسی به صادق محرمی

با توجه به پیشنهاد جدی باشگاه دینامو زاگرب کرواسی به نظر می رسد جدایی بازیکن جوان تیم پرسپولیس و پیوستنش به این تیم در پایان فصل قطعی خواهد بود.
زمانی که صادق محرمی از تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به پرسپولیس پیوست کمتر کسی فکر می کرد که او آنقدر سریع پیشرفت کند که در اوج جوانی تیم های اروپایی برای جذب او پیش قدم شده و خواهان حضور محرمی در تیم خود شوند.
در این بین باشگاه دینامو زاگرب کرواسی که از تیم های مطرح کشور کرواسی به حساب می آید و در اروپا هم از تیم های شناخته شده است به صورت جدی برای جذب محرمی پیش قدم شد و حالا حتی شنیده می شود که این بازیکن قرارداد خود را با این باشگاه کروات امضا کرده و در پایان فصل برای ادامه فوتبالش راهی کشور کرواسی خواهد شد. 

صادق محرمی


این اتفاق در صورت رخ دادن باعث خواهد شد که باز هم باشگاه پرسپولیس یک بازیکن به اروپا ترانسفر کند و این اتفاقی است که در سال های اخیر کمتر شاهد رخ دادن آن بودیم.
در این خصوص مدیر برنامه های صادق محرمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره این خبر گفت:در نیم فصل جاری لیگ برتر پیشنهاد رسمی و جدی باشگاه دینامو زاگرب برای جذب صادق محرمی به دست ما رسید و ما این موضوع را به باشگاه پرسپولیس اعلام کردیم. شرایط فنی و سنی محرمی می طلبد که او با وجود داشتن پیشنهادهایی، راهی لیگ های خلیج فارس نشود و به دنبال حضور در فوتبال اروپا باشد.
وی ادامه داد:مسئولان باشگاه دینامو زاگرب قرارداد رسمی خود را برای جذب محرمی به دست ما رساندند و باید دید که در پایان فصل هم آنها همین طور جدی خواهان جذب محرمی می مانند یا نه. در صورتی که محرمی لژیونر شده و راهی لیگ اروپایی شود بدون شک هواداران پرسپولیس هم خوشحال خواهند شد چرا که جوان موفق تیم شان می تواند در فوتبال اروپا بدرخشد.

پیشنهاد جدی دینامو زاگرب به صادق محرمی

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از فارس - /م
وبگردی