نمناک ورزشفوتبال پیشنهادات وسوسه انگیز پرسپولیس به صادق محرمی
صادق محرمی ، جدایی صادق محرمی از پرسپولیس
باشگاه پرسپولیس برای راضی نگه داشتن صادق محرمی پیشنهاد وسوسه انگیز مالی به این بازیکن داده است.
تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1397

تلاش پرسپولیس برای تمدید قرارداد با صادق محرمی

صادق محرمی یکی از بازیکنان پرسپولیس است که پیشنهادهای خوبی برای لژیونر شدن دارد این در حالی است که مدیران پرسپولیس و البته برانکو دوست ندارند این بازیکن جدا شود و می خواهند در شرایطی که تیم از جذب بازیکنان محروم است محرمی جوان را نگه دارند .

صادق محرمی مدافع پرسپولیس که تصمیم دارد لژیونر شود با درخشش در لیگ برتر باعث شده با پیشنهاداتی وسوسه انگیز از پرسپولیس و تیم های اروپایی روبرو شود حالا باید دید این بازیکن جوان چه تصمیمی برای آینده فوتبالیش خواهد داشت

صادق محرمی مدافع پرسپولیس

بدون کوچکترین تردیدی صادق محرمی یکی از بهترین بازیکنان فصل پرسپولیس محسوب می شود که قصد جدایی دارد؛ مدافع راست 23 ساله و نفوذی قرمزپوشان که نامش در تیم منتخب هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم قرار گرفته تا ارزش های او بیشتر نمایان شود.

صادق محرمی

پیشنهاد نجومی پرسپولیس به صادق محرمی

شنیدیم به تازگی باشگاه پرسپولیس پیشنهاد نجومی برای نگه داشتن صادق محرمی ارائه داده است. پرسپولیسی ها حاضرندسقف قرارداد پرسپولیس را به صادق محرمی پرداخت کنند و گویا پیشنهاد داده اند 500 میلیون نقد همان ابتداو پس از امضای تمدید قرارداد به حسابش واریز شود!

با این وجود هنوز صادق محرمی زیر بار تمدید قرارداد نرفته و همه چیز را به پایان فصل موکول کرده است. این بازیکن جوان و آینده دار پیشنهاد خوبی از دیناموزاگرب دریافت کرده و می خواهد به کرواسی برود.

به نظر می رسد تعلل این بازیکن برای تمدید قرارداد به همین خاطر باشد. چرا؟ از زبان یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس شنیدیم که صادق محرمی معتقد است تا جوان است باید به اروپا برود و پیشرفت کند.

محرمی که در نوجوانی هم می توانست به آلمان برود حالا به فکر لژیونر شدن افتاده است. در آن مقطع یک باشگاه آلمانی از مهدی مهدوی کیا خواست با بازیکن دریبل زن و تکنیکی تیم ملی نوجوانان ایران برای رفتن به این تیم صحبت کند اما سرانجام صادق محرمی در کشورمان ماندنی شد.

صادق محرمی فراتر از خوب

صادق محرمی بعد از پایان بازی پرسپولیس و السد به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد تا شب رویایی او تکمیل شود. محرمی که در طول 90 دقیقه با نفوذهای سریع و موثر خود از سمت راست ضمن آزار دادن دفاع السد، سهم زیادی در انتقال توپ از دفاع به حمله داشت.

 صادق محرمی

 سقف قرارداد باشگاه پرسپولیس به صادق محرمی

دریبل های پی در پی و بی نقص او باعث شد تا مدافع جوان سرخپوشان شب درخشانی را سپری کند.نکته جالب اینکه آمار محرمی در لو دادن توپ صفر بود و در مقابل هنگام دفاع تیمش،در توپ گیری از بازیکنان حریف موفق عمل کرد.

محرمی از 6 دیدار پرسپولیس در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به جز دیدار رفت مقابل همین السد، در 5 بازی دیگر حضور 90 دقیقه ای داشته تا آمار 540 دقیقه بازی در ترکیب تیمش را برجای بگذارد. او در دیدار نخست تیمش مقابل نسف قارشی موفق به دادن یک پاس گل شده بود.

مدافع جوان پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر نیز در 20 بازی برای تیمش به میدان رفته و آمار1575 دقیقه بازی را از خود برجای گذاشته است. محرمی در دیدار برگشت مقابل پیکان و پدیده نیز موفقبه دادن پاس گل شده است. او با درخشش خود در پرسپولیس حالا می تواند یکی از گزینه هایاصلی کی روش برای پست دفاع راست تیم ملی در جام ملت های آسیا باشد

صادق محرمی در تیم منتخب لیگ قهرمانان آسیا

صادق محرمی دفاع راست تیم پرسپولیس در تیم منتخب هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت. یک عملکرد استثنایی از صادق در سمت راست خط دفاعی پرسپولیس سبب شد تا سرخ ها هم چون همیشه خیالشان از این سمت راحت باشد. استارت های انفجاری، دریبل های پرتعداد و سانترهایی که بهتر از گذشته هستند، خلاصه عملکرد این بازیکن در مقابل السد بود.

 فصل گذشته حسین ماهینی در این پست و دفاع چپ به تیم منتخب آسیا رسید و حالا محرمی جانشین کاپیتان دوم پرسپولیس شده است.

به جز صادق محرمی مدافع پرسپولیس ، دفاع وسط تیم لوکوموتیو، عمر عبدالرحمان، زکریا و مارکوس برگ بازیکنان حاضر از منطقه غرب آسیا هستند.

 صادق محرمی

تلاش پرسپولیس برای نگه داشتن صادق محرمی

حقایقی جالب درباره پیشنهاد جدی دینامو زاگرب به صادق محرمی بخوانید

باتوجه به پیشنهاد جدی باشگاه دینامو زاگرب کرواسی به نظر می رسد جدایی بازیکن جوان تیم پرسپولیس و پیوستنش به این تیم در پایان فصل قطعی خواهد بود.زمانی که صادق محرمی از تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به پرسپولیس پیوست کمتر کسی فکر می کرد که او آنقدر سریع پیشرفت کند که در اوج جوانی تیم های اروپایی برای جذب او پیش قدم شده و خواهان حضور محرمی در تیم خود شوند.

در این بین باشگاه دینامو زاگرب کرواسی که از تیم های مطرح کشور کرواسی به حساب می آید و در اروپاهم از تیم های شناخته شده است به صورت جدی برای جذب محرمی پیش قدم شد و حالا حتی شنیده می شودکه این بازیکن قرارداد خود را با این باشگاه کروات امضا کرده و در پایان فصل برای ادامه فوتبالش راهی کشور کرواسی خواهد شد.

این اتفاق در صورت رخ دادن باعث خواهد شد که باز هم باشگاه پرسپولیس یک بازیکن به اروپا ترانسفر کند و این اتفاقی است که در سال های اخیر کمتر شاهد رخ دادن آن بودیم.

در این خصوص مدیر برنامه های صادق محرمی درباره این خبر گفت:در نیم فصل جاری لیگ برتر پیشنهاد رسمیو جدی باشگاه دینامو زاگرب برای جذب صادق محرمی مدافع پرسپولیس به دست ما رسید و ما این موضوع را به باشگاه پرسپولیس اعلام کردیم. شرایط فنی و سنی محرمی می طلبد که او با وجود داشتن پیشنهادهایی،راهی لیگ های خلیج فارس نشود و به دنبال حضور در فوتبال اروپا باشد.

پیشنهادات وسوسه انگیز پرسپولیس به صادق محرمی

پیشنهادات وسوسه انگیز پرسپولیس به صادق محرمی
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از ورزش سه - خبر ورزشی / ر
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف