نمناک اخبارحوادث صاعقه دختر جوان را 3 روز زیرخاک دفن کرد + عکس
صاعقه ، حادثه
دختر 18 ساله تا حدود 3 روز بعد از آنکه صاعقه به او برخورد کرده بود در حیاط خانه تا زیر گردن در خاک دفن شد.
تاریخ انتشار : 8 مهر 1395

بلایی که صاعقه سر دختر 18 ساله آورد

 آنا بالستروس 18 ساله به خاطر آنکه صاعقه به او زده بود، حدود 3 روز در حیاط خانه تا زیر گردن دفن شد.نزدیکان او بر این باورند که این کار باعث از بین رفتن انرژی ای خواهد شد که صاعقه در او به جا نهاده بود.  

این دختر نوجوان در حالی که چند روز قبل در حال رفتن به دانشگاه دچار صاعقه زدگی و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد، او که بشدت از کمردرد می نالید، سپس در جلسات «درمان خصلت های عجیب» شرکت کرد که طی آن به مدت سه روز باید در زمین و تا زیر گردن دفن می شد.

خودش در این باره می گوید:«پزشکان بیشتر داروها را بررسی کرده اند نه صاعقه را. می دانم که رفتن به درون آن حفره، حالم را بهتر خواهد کرد چرا که باورهای باستانی چنین می گوید.»

 برخورد صاعقه با دختر جوان

دفن کردن بعداز برخورد صاعقه با دختر جوان

مادر آنا نیز در این باره می گوید:«محلی ها به ما گفتند که پیش از آنکه او را به بیمارستان ببرید، بهتر است برای خارج ساختن انرژی صاعقه از بدنش، او را دفن کنید.» او نمی تواند به خوبی راه برود و سوختگی های روی پایش به خاطر صاعقه درد زیادی برایش به همراه داشته است. البته هنوز مشخص نیست که آیا این شیوهٔ درمانی که از همین هفته آغاز شده روی او جواب بدهد یا نه.
دکتر والتر گومز، یکی از پزشکان کلنیکی در مونتریا این مساله را تأیید کرده که باورهای باستانی زیادی در بین مردم در این باره وجود دارد که می توان قربانیان طوفان و صاعقه را با کارهایی نظیر دفن آنها درمان کرد ، اما هیچ دلیل علمی ای در این باره وجود ندارد که نشان دهد این کار اثری در بهبودی او داشته باشد.

صاعقه دختر جوان را 3 روز زیرخاک دفن کرد + عکس

صاعقه دختر جوان را 3 روز زیرخاک دفن کرد + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از سلامت آنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف