نمناک فرهنگ و هنرچهره ها صبا راد ممنوع التصویر شد ؟
صبا راد ، به خانه برمیگردیم
صبا راد بعد از جدایی از همسرش مرتضی علی آبادی دیگر در برنامه به خانه برمیگردیم دیده نشد, آیا او ممنوع التصویر شده است؟
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1395

شایعه ممنوع التصویری صبا راد

در عرصه فرهنگ و هنر کشورمان بسیاری از افراد مشهور و پرطرفدار وجود دارند که بنا به دلایلی مدتی در عرصه فعالیت شان ظاهر نمی شوند و درست به همین دلایل هم برای آنها شایعاتی درست می شود. از جمله این افراد صبا راد است که پیشتر یکی از مجریان برنامه به خانه بر می گردیم بود که از شبکه تهران پخش می شود.

چندی است صبا راد؛ یکی از مجریان «به خانه برمیگردیم»، دیگر در این برنامه حضور ندارد و جلوی دوربین نمی رود. این اتفاق در حالی افتاده است که او را مدتی است در هیچ یک از برنامه های تلویزیونی در قامت مجری نمی بینیم و این سوال برای مخاطبان پیش آمده که آیا شایعه ممنوع التصویری این مجری که در برخی از رسانه ها پخش شده، صحت دارد یا نه؟ این موضوع را با راد در میان گذاشتیم و او در پاسخ به «صبا» به ذکر این جمله که:ممنوع التصویر نیستم بسنده کرد و از صحبت مفصل امتناع و آن را به سال آینده موکول کرد. 

صبا راد

صبا راد ممنوع التصویر نیست

در هر صورت عدم حضور در هیچ یک از برنامه های تلویزیونی نقطه ای ابهام برانگیز است که قطعا باید منتظر پاسخ شفاف تری از جانب مسئولان بود تا بدانیم باید راد را هم به لیست مجریان ممنوع التصویر اضافه کرد یا این که می توانیم به زودی و دوباره شاهد اجرای او در برنامه های تلویزیونی باشیم؟
این مجری در حال حاضر به فعالیت های دیگری روی آورده که از آن میان می توان به دکلمه ترانه در کنسرت های یک خواننده پاپ اشاره کرد؛ موضوعی که به سبب تکرار و همراهی با یک خواننده خاص برای مخاطبان این مجری سوال برانگیز شده، تا جایی که اغلب پیام های او در صفحه شخصی اش در فضای مجازی هم پیرامون این پرسش می گردد که آیا او پس از جدایی از مرتضی علی آبادی با یک خواننده پاپ ازدواج کرده است؟ نکته ای که منابع آگاه پیش از این از صحت آن به «صبا» خبر دادند اما هنوز توسط این دو نفر اعلام و به صورت رسمی تایید نشده است.
گفتنی است محمد مناجاتی؛ تهیه کننده «به خانه برمی گردیم» تماس های مکرر «صبا» را پاسخگو نبود و در حال حاضر «به خانه برمی گردیم» با اجرای راحله امینیان، بهروز تشکر، ژیلا امیرشاهی و محمد نظری هر روز از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود.

صبا راد ممنوع التصویر شد ؟

صبا راد ممنوع التصویر شد ؟
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 19
برگرفته از صبا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 12 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف