نمناک ورزشفوتبال صحبت علی پروین درباره قهرمانی پرسپولیس و برانکو
علی پروین ، پیشکسوت فوتبال پرسپولیس
علی پروین پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم خوبی است و برای قهرمانی همه چیز دارد ، برانکو هم کارش را خوب بلد است، فقط هواداران باید همراه تیم باشند و حمایت کنند.
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1394
بازدید : 2,674 نفر

علی پروین حرف های جالبی در مورد تیم پرسپولیس زد

علی پروین پیشکسوت باسابقه باشگاه پرسپولیس در مصاحبه ای که انجام داد به بیان دیدگاههای خود درباره تیم پرسپولیس پرداخته است که در ادامه می خوانید.

علی پروین حرف های جالبی در مورد تیم پرسپولیس زد

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت:پرسپولیس هر آنچه برای قهرمانی لازم است، دارد و باید از این تیم حمایت کرد.

علی پروین در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:" قبل از این هم گفته بودم، پرسپولیس تیم خیلی خوبی شده است. این آقا برانکو واقعاً کارش را بلد است و این تیم الان بهتر از تیم های دیگر بازی می کند. فقط بدشانسی باید دست از سر تیم بردارد و بچه ها هم بیشتر حواسشان را به حرف های مربی و بازی بدهند، چون با بازی های خوبی که انجام می دهند حیف است که امتیازهای لازم را نگیرند."

وی ادامه داد:"ذوب آهن هم تیم خیلی خوبی است. آنها خودشان مدعی هستند و گرفتن یک امتیاز از آنها در اصفهان نتیجه بدی نبود، ولی پرسپولیس آنقدر خوب بود که می توانست این بازی را ببرد. اگر همان پنالتی گل می شد، شاید کل بازی تغییر می کرد، ولی آن بازی دیگر تمام شده است و باید فکر بازی های بعدی باشند. الان فاصله امتیازها زیاد نیست. خدا را شکر پرسپولیس هم که خوب بازی می کند و شانس قهرمانی تیم ما زیاد است."

علی پروین خاطرنشان کرد:"الان تنها چیزی که مهم است، حمایت از تیم خواهد بود. هم قدیمی ها و هم هواداران باید به تیم کمک کنند. پرسپولیس تیم خودمان است و وقتی قهرمان شود، افتخارش برای همه ماست. فوتبال ایران هم با موفقیت و قهرمانی تیم های پرطرفدار جان می گیرد."

مرد اسطوره ای باشگاه پرسپولیس در پایان صحبت هایش تصریح کرد:"پرسپولیس برای قهرمانی همه چیز دارد. مربی خوب دارد، بازیکن و تیم خوب هم دارد. در این قحطی تماشاگر، هواداران ورزشگاه را پر می کنند، مدیران باشگاه هم که هر کاری برای موفقیت تیم لازم باشد، انجام می دهند. به امید خدا این تیم می تواند قهرمان شود، فقط هر کس پرسپولیس را دوست دارد، به ویژه هواداران، باید حمایتش کنند."

صحبت علی پروین درباره قهرمانی پرسپولیس و برانکو

صحبت علی پروین درباره قهرمانی پرسپولیس و برانکو
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از طرفداری -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف