نمناک ورزشگوناگون صحبت های جالب محمد نوری در برنامه زنده + فیلم
محمد نوری ، کاپیتان پرسپولیس
محمد نوری کاپیتان تیم پرسپولیس تهران که با به ثمر رساندن تک گل این تیم مقابل بنیادکار دومین برد تیمش را در لیگ قهرمانان آسیا 2015 رقم زد در برنامه زنده ورزش و مردم حضور یافت و از آخرین وضعیت این تیم گفت.

محمد نوری، در برنامه ورزش و مردم گفت:من در دوران نوجوانی در بوفه ورزشگاه آزادی کار می کردم و با این که پرسپولیسی بودم، بوفه ما سمت استقلالی ها بود و من نمی توانستم موقع گل زدن پرسپولیس خوشحالی کنم، اما به خاطر حضور در جو ورزشگاه می دانم که مردم روی سکوها چه می کشند و این را از نزدیک لمس کرده ام.
وی در ادامه درباره بازی تیمش برابر بنیادکار ازبکستان در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا نیز، خاطرنشان کرد:من فکر می کنم که ما از نظر امکانات خیلی پایین تر از بنیادکار ازبکستان بودیم. آنها یک ورزشگاه شکیل ساخته بودند و امکانات خوبی را هم در اختیار داشتند، ولی غیرت بازیکنان تیم باعث شد تا ما پیروز میدان باشیم. با این که بنیادکار تاکنون در خانه خود در آسیا نباخته بود ما طلسم این تیم را شکستیم و آنها را در زمین خودشان شکست دادیم.

در ادامه توجه شما را به تماشای صحبت های محمد نوری کاپیتان پرسپولیس در برنامه زنده ورزش و مردم جلب می کنیم. 

صحبت های جالب محمد نوری در برنامه زنده + فیلم

صحبت های جالب محمد نوری در برنامه زنده + فیلم
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 46
برگرفته از ایسنا , ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 36 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف