نمناک فرهنگ و هنرچهره ها واکنش صریح شبنم قلی خانی به طلاق بازیگران
شبنم قلی خانی ، طلاق بازیگران
شبنم قلی خانی در برنامه زنده تلویزیونی با صراحت درباره طلاق بازیگران و هنرمندان صحبت کرد و گفت که دخترش را به یک بازیگر نمی دهد.
تاریخ انتشار : 13 آذر 1395

طلاق بازیگران از نگاه شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی بازیگری که این روزها با نقش یکتا در هشت و نیم دقیقه به شهرت هنری اش افزوده شد با بازی در فیلم و سریال مریم مقدس به شهرت رسید. چهره آرام و معصوم شبنم قلی خانی باعث شد تا بعد از مریم مقدس هم نقش های مثبت را بازی کند که از میان آنها می توان به سریا ل هایی مانند اولین شب آرامش، پنجمین خورشید، پنج کیلومتر تا بهشت و... اشاره کرد.

این هنرمند محبوب و جوان کشور که چند سالی است به ایران بازگشته و دوباره در سریال های تلویزیونی ایفای نقش میکند به صراحت در یک برنامه تلویزیونی درباره طلاق بازیگران گفتگو کرد.

عموما بازیگران سینما و تلویزیون وقتی مخاطب پرسشی درباره چرایی بروز طلاق در جامعه بازیگران قرار می گیرند اغلب می کوشند این طلاقها را کاملا موازی با طلاق در دیگر اقشار جامعه بدانند.

شاید برای همین باشد که اغلب گفتگوها با بازیگران وقتی به پرسش درباره کیفیت زندگی خانوادگی می رسد به دام تکرار می افتد.

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی هنرمند جوان ایرانی

شبنم قلی خانی بازیگری که اخیرا سریال «هشت و نیم دقیقه» را روی آنتن داشت اما وقتی به برنامه «زنده رود» آمد و مخاطب این پرسش قرار گرفت که آیا مسأله عدم دوام زندگی زناشویی در میان اهالی سینما را قبول دارد یا نه به صراحت پاسخ مثبت داد.

قلی خانی گفت:اینکه سینمایی ها نمی توانند با هم زندگی کنند درست است چون درگیری های کاری باعث می شود فرصت رسیدگی به امور زندگی نباشد.
وی ادامه داد:اما اینکه یکی از طرفین سینمایی باشد دوام زندگی را بیشتر می کند چون تعامل برای استفاده از ساعتهای مشترک بیشتر است.

قلی خانی که در کارنامه سینمایی و تلویزیونی اش به جز «مریم مقدس» نقشی که واقعا ماندگار باشد نداشته است در ادامه برنامه گفت:نه دختر به بازیگر می دهم و نه دوست دارم دخترم بازیگر شود! بهتر می دانم دخترم به سمت موسیقی برود!

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی و دخترش

واکنش صریح شبنم قلی خانی به طلاق بازیگران

واکنش صریح شبنم قلی خانی به طلاق بازیگران
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 106
برگرفته از سینما خبر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 101 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف