نمناک ورزشلیگ برتر صحبت های قابل تامل مهدی طارمی پیش از دربی
مهدی طارمی ، گفتگو با مهدی طارمی
مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس در نشست خبری گفت: این هفته اصلا خوب تمرین نکردیم. نه تنها من، بلکه بقیه بچه ها هم خوب تمرین نکردند. مثل همیشه نبودیم. فکر نکنم بتوانیم دربی را ببریم. بی انگیزه نیستیم ولی خوب تمرین نکرده ایم.
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1395

صحبت های قابل تامل مهدی طارمی پیش از دربی

مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس در نشست خبری گفت:«این دربی حساس تر است. هر دو تیم برای قهرمانی می جنگند. تیمی که برنده دربی باشد 90 درصد قهرمان لیگ خواهد شد. اما تیمی که می بازد هم دلیلی ندارد که قهرمان لیگ نشود. پیش از سه دربی گذشته به استقلال فکر نکردم. من فقط می خواهم بهترین عملکرد را داشته باشم.»

طارمی ادامه دادک «این طور نیست که بخواهیم بازی را شل بگیریم. باید برای پیروزی در دربی خوب تمرین می کردیم. این هفته اصلا خوب تمرین نکردیم. نه تنها من، بلکه بقیه بچه ها هم خوب تمرین نکردند. مثل همیشه نبودیم. فکر نکنم بتوانیم دربی را ببریم. بی انگیزه نیستیم ولی خوب تمرین نکرده ایم.»

مهدی طارمی


طارمی البته برای استقلالی ها کری هم خواند و گفت:«استقلالی ها مدعی هستند چهار دربی را برده اند ولی ما چنین چیزی ندیده ایم. به هر حال این کری خوانی ها فوتبال را جذاب کرده است. از هواداران خواهش می کنم به بازیکنان توهین نکنند. وقتی تیمی می بازد هوادار نباید به تیمش توهین کند.»

صحبت های قابل تامل مهدی طارمی پیش از دربی

صحبت های قابل تامل مهدی طارمی پیش از دربی
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 49
برگرفته از روزنو/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 42 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف