نمناک اخبارسیاست ادعای مضحک: هدایت داعش از سوی صدام در تهران!
صدام زنده است ، صدام حسین در ایران
روزنامه دیلی استار در گزارشی ادعای مضحک یک خبرنگار مصری به نام انیس ادقیدی را که خبر از زنده بودن صدام و هدایت گروه تکفیری صهیونیستی داعش از تهران داد.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1395

صدام زنده است و داعش را از ایران هدایت می کند

 صدام زنده است و ایران به دیکتاتور ساقط شده عراق پناه داده است! اینها جملاتی هستند که یکی از روزنامه های غربی با انتشار آنها همه را متعجب کرد.

دیکتاتور ساقط شده عراق زنده می باشد و در این سال ها دائما از کشوری به کشوری در حال فرار بوده است. وی اغلب اوقات در تهران به سر می برد و دولت ایران نیز برای اینکه او را زیر نظر داشته باشد، در تهران پناهش داده است.
 
صدام زنده است

ادعای عجیب روزنامه غربی با عنوان صدام زنده است

متن مروبط به شایعه صدام زنده است و از تهران تروریست های تکفیری را هدایت می کند!

روزنامه دیلی استار در گزارشی نوشت:طبق اسناد رسمی، صدام حسین در سال 2006 در عراق اعدام شد و در تکریت عراق به خاک سپرده شد.

این روزنامه در ادامه افزود:«اما اکنون خبرنگار مصری 56 ساله به نام "انیس الدقیدی" نظر دیگری داشته و ادعاهای شبهه انگیزی در این رابطه دارد. وی مدعی است که صدام حسین زنده می باشد و مخفی شده است. او در این سال ها دائما از کشوری به کشوری در حال فرار بوده، ولی اغلب اوقات در تهران به سر می برد و دولت ایران نیز برای اینکه او را زیر نظر داشته باشد، در تهران پناهش داده است.»[!]

به نوشته دیلی استار، این خبرنگار مصری همچنین مدعی شده است که صدام حسین شخصا داعش را هدایت می کند و اعضا و رهبران این گروهک تروریستی همگی تحت امر وی هستند.

ادعای مضحک: هدایت داعش از سوی صدام در تهران!

ادعای مضحک: هدایت داعش از سوی صدام در تهران!
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 23
برگرفته از تابناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 16 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف