نمناک اخبارفرهنگ و هنر تصادف صدرالدین حجازی بازیگر مختارنامه در جاده کرج
صدرالدین حجازی ، سانحه رانندگی صدرالدین حجازی
صدرالدین حجازی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان چند روز گذشته در جاده کرج با سانحه رانندگی شدیدی مواجه شد که خوشبختانه خسارت جانی درپی نداشت.
تاریخ انتشار : 23 آبان 1396

سانحه رانندگی صدرالدین حجازی در جاده کرج

صدرالدین حجازی بازیگر سریال مختارنامه و نابرده رنج و پدر سینا حجازی خواننده جوان کشورمان یک سانحه شدید رانندگی را در چند روز گذشته پشت سر گذاشت. به همین بهانه گفتگویی با این بازیگر پیشکسوت داشته ایم که در ادامه میخوانید.

صدر الدین حجازی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص سانحه رانندگی که چند روز پیش برای وی پیش آمده بود گفت:خدا را شکر با وجود اینکه این تصادف بسیار شدید بود و ماشین با گاردریل وسط جاده کرج برخورد کرده و نابود شد اما به علت اینکه کمربند ایمنی را بسته بودم خسارت جانی برای من به همراه نداشت.

صدرالدین حجازی

تصادف شدید صدرالدین حجازی

وی در همین راستا ادامه داد:بعد از تصادف به سرعت به بیمارستان منتقل شدم و بعد از انجام مراحل درمانی مرخص شده و هم اکنون در خانه مشغول استراحت هستم.

بازیگر سریال "نابرده رنج" در مورد فعالیت های خود در عرصه بازیگری طی ماه های اخیر گفت:طی سالهای گذشته بسیار کم کار شده ام و به نوعی باید بگویم که خودم ترجیح می دهم نقش های تکراری بازی نکنم. همانطور که گفتم اکثر پیشنهادات به من برای فیلمنامه هایی است که به دلم ننشسته اند و بیشتر نقش ها برای من تکراری هستند.

وی درباره حضوردر عرصه سینما خاطر تاکید کرد:چند سالی است که خودم انتخاب کرده ام در سینما نباشم زیرا سینمای این روزها را به هیچ وجه دوست ندارم و بیشتر ترجیح می دهم در تئاتر و تلویزیون فعالیت کنم.

حجازی با اشاره به وضعیت ناراحت کننده سینما خاطرنشان کرد:سینمای ایران شرایط عجیب و غریبی را پشت سر می گذارد و همه چیز به باندها و لابی های بازیگران ختم می شود. تهیه کنندگان بازیگر را به چشم کالا می بینند و مبنای انتخابشان هم فروش شده است. با این وضعیت ترجیح می دهم در این سینما فعالیت نداشته باشم.

تصادف صدرالدین حجازی بازیگر مختارنامه در جاده کرج

تصادف صدرالدین حجازی بازیگر مختارنامه در جاده کرج
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف