نمناک ورزشفوتبال صعود پرسپولیس در رسانه های عربی
صعود پرسپولیس ، صعود پرسپولیس به مرحله بعد
پیروزی پرسپولیس مقابل قطر و صعود نماینده ایران به مرحله بعد بازتاب زیادی در رسانه های قطری و عربی داشت.
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1396

بازتاب صعود پرسپولیس در رسانه های عربی

تیم فوتبال پرسپولیس در قطر دست به کار بزرگی زد و با وجود این که در دیدار رفت با تساوی بدون گل برابر لخویا متوقف شده بود در دیدار برگشت توانست با یک گل این تیم را شکست دهد تا به جمع 8 تیم برتر راه پیدا کند.

پیروزی نماینده ایران برابر تیم قدرتمند قطری بازتاب زیادی در رسانه های قطری و عربی داشت. 
 

پیروزی نماینده ایران مقابل تیم لخویا:

 
روزنامه الشرق:ما را ناامید کردید
 
این روزنامه نوشت:لخویا با گلی که مدافع این تیم به اشتباه وارد دروازه خودی کرد از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد. شاگردان بلماضی چه در نیمه نخست و چه در نیمه دوم فرصت های گلزنی زیادی را روی دروازه حریف خلق کردند، اما نتوانستند از آنها به خوبی استفاده کنند. تیم فوتبال پرسپولیس در این دیدار چشم به ضد حملات و بازی دفاعی بسته بود. خط دفاعی آنها شب خوبی را پشت سر گذاشت و توانست به خوبی مقاومت کند هر چند بازیکنان لخویا فرصت های زیادی را خلق کردند.
 
 
صعود پرسپولیس

پیروزی پرسپولیس بر حریف قطری

العرب:لخویا با شکست برابر پرسپولیس حذف شد

این روزنامه قطری نوشت:لخویا نتوانست عملکرد خوبی برابر تیم فوتبال پرسپولیس داشته باشد و با شکست برابر این تیم از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد و هوادارانش را ناامید کرد. هر چند لخویا شروعی خوبی داشت و از همان ابتدا توپ و میدان را در اختیار داشت، اما نتوانست از فرصت های خود استفاده کند. پرسپولیس تنها به کارهای دفاعی روی آورده بود و تنها مهدی طارمی بود که در کارهای هجومی شرکت می کرد.
 

کورابیا:خداحافظی لخویا در خانه

"لخویا نتوانست از امتیاز میزبانی خود استفاده کند و با شکست برابر نماینده ایران از دور رقابت ها حذف شد. تنها گل این بازی را فلورس به اشتباه وارد دروازه خودی کرد"
 

افق نیوز:عملکرد بد لخویا و وداع حزن انگیز این تیم از لیگ قهرمانان

این روزنامه هم نوشت:لخویا و سرمربی این تیم هواداران را ناامید کردند و با وجود امکانات بالا و حمایت های همه جانبه از صعود به جمع هشت تیم باز ماندند. لخویا بازیی را به نمایش گذاشت که شایسته فوتبال قطر نبود. لخویا برابر تیمی تن به شکست داد که از نظر امکانات بسیار ضعیف تر از آنها بود. شاگردان بلماضی نه از نظر فردی و نه از نظر گروهی نتوانستند انتظارات را برآورده کنند. سرمربی تیم هم مانند شاگردانش طرح و برنامه ای نداشت و اگر درخشش برهان نبود احتمال داشت که دروازه لخویا بازهم باز شود.
 

الوصال:حذف لخویا با گل به خودی

این روزنامه عربستانی نوشت:لخویا با وجود این که در دیدار رفت برابر تیم فوتبال پرسپولیس توانسته بود یک تساوی ارزشمند را به دست آورد، اما در دیدار برگشت با بدشانسی مواجه شد و اشتباه بازیکن این تیم باعث شد تا بازی را واگذار کند و از دور رقابت ها حذف شود.
 
 
صعود پرسپولیس

پیروزی پرسپولیس بر حریف قطری

 

الکاس:شکست لخویا برابر پرسپولیس و وداع با آسیا

این سایت قطری هم نوشت:لخویا با شکست برابر پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد. بازیکنان لخویا تمرکز لازم را به ویژه در نیمه نخست نداشتند و عملکرد ضعیفی از خود نشان دادند. نماینده ایران با بازی دفاعی صرف روی آورده بود و تنها چشم به ضد حملات دوخته بود. در نیمه دوم وضعیت لخویا بهتر شد و بازی هجومی تری را در دستور کار خود قرار داد. با این حال نتوانست دروازه حریف را باز کند تا از لیگ قهرمانان آسیا حذف شود.

صعود پرسپولیس در رسانه های عربی

صعود پرسپولیس در رسانه های عربی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از آفتاب نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف