نمناک تکنولوژیترفندستان ترفند ورود به صفحه مخفی تلگرام
صفحه مخفی تلگرام ، کاربران تلگرام
صفحه مخفی تلگرام یکی از پرکاربرترین و محبوب ترین نرم افزارهای پیام رسان در ایران به شمار می رود در این بخش از ترفند های تلگرام ورود به این صفحه آموزش داده شده است.

آموزش تصویری وارد شدن به صفحه مخفی تلگرام

در پست های قبلی ما ترفند های جالبی از تلگرام را آموزش دادیم اما با توجه به تعداد استقبال از سوی کاربران درباره برخی از قابلیت ها و مسائل مربوط به نرم افزار چت تلگرام قصد داریم آموزش قابلیت های مخفی بیشتری که صفحه مخفی تلگرام یکی از آن هاست را در اختیارتان قرار دهیم.

صفحه مخفی تلگرام , تلگرام یکی از پرکاربرترین و محبوب ترین نرم افزارهای پیام رسان در ایران به شمار می رود.کاربران تلفن های هوشمند عمدتاً از یک پیام رسان اینترنتی استفاده می کنند که در میان آنها تلگرام بیشترین کاربرد را دارد.اما درک کامل و درست از ویژگی های این نرم افزار نقش موثری در استفاده آگاهانه از این پیام رسان را بر عهده دارد.

در این مقاله تلاش شده است ورود به صفحه ای در تلگرام آموزش داده شود که تقریباً صددرصد کاربران تلگرام از وجود آن بی خبرند.اگر شما می خواهید مخاطبی را که تازه در فهرست مخاطبین دستگاه هوشمند خود ذخیره کرده اید,

را در کانتکت تلگرام داشته باشید می توانید به روش زیر عمل کنید.

کاربران تلگرام

صفحه مخفی تلگرام

چت تلگرام

وارد شدن در setting تلگرام

مخاطبین

ترفندهای تلگرام

آشنایی با صفحه مخفی تلگرام

بر روی نوار مشخص شده انگشت خود را نگه دارید.

کانتکت تلگرام

امکانات تلگرام

مجدد نوار telgeram for android را لمس کنید. صفحه پایین برای شما به نمایش گذاشته می شود ,که میتوانید با استفاده از آن مخاطیبن خود را به روزرسانی کنید.

صفحه مخفی

به روز رسانی مخاطبان تلگرام

ترفند ورود به صفحه مخفی تلگرام

ترفند ورود به صفحه مخفی تلگرام
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف