نمناک سرگرمیگوناگون صید 100 هزار یورو پول از رودخانه توسط یک پسر بچه! + تصاویر
صید ماهی ، صید ماهی
پسر بچۀ بسیار خوش شانس از اهالی وین اتریش که به قصد ماهیگیری به ساحل رود دانوب می رود به جای ماهی 100،000 یورو صید می کند!
بازدید : 3,116 نفر

 صید 100 هزار یورو پول از رودخانه به جای صید ماهی

پسربچه ای که به جای ماهی از رودخانه پول صید کرد! این اتفاق زمانی اتفاق افتاد که پسربچه از فاصله دور متوجه شیئی روی رودخانه شد و برای گرفتن آن خودش را داخل آب های بسیار سرد رودخانه انداخت؛ اما یکی از عابران با تصور اینکه پسربچه قصد خودکشی دارد سریعاً با پلیس تماس گرفت و درست زمانی که پسربچه داشت به همراه پول ها از آب خارج شد، پلیس هم به محل رسید.

در نگاه اول پلیس تصور کرد که پول ها تقلبی است و انداختن آن در رودخانه برای سرکار گذاشتن مردم است اما با کمی بررسی بیشتر دریافتند که اسکناس ها واقعی اند و ازاین رو سعی کردند با انداختنشان روی بند رخت و سشوار آن ها را خشک کنند.

سخنگوی پلیس می گوید:پسربچه قصد داشت پول ها را به پلیس تحویل بدهد؛ اما سؤال این است که پسر آن ها را پیداکرده یا پلیس. به علاوه ازآنجایی که تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر سرقت به اداره پلیس داده نشده، فعلانمی توان گفت که این حجم پول از کجا آمده است. منتهی برای شروع کار ابتدا شماره سریال ها را بررسی خواهیم کرد.

صید ماهی

صید ماهی عجیب

صید ماهی ، صید 100 هزار یورو پول از رودخانه توسط یک پسر بچه! + تصاویر

صید 100 هزار یورو پول از رودخانه توسط یک پسر بچه! + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 18
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 14 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف